Z blondýny brunetou a zpět za jeden měsíc

Není to tak dlouho, co jsem se tady pozastavovala nad prapodivnou reklamní kampaní na jakési pofidérní přípravky na bělení zubů, která se snaží tvářit jako blog.

Nejspíš proto, že jsem na reklamu, která se objevuje ve velkém hlavně na Facebooku, několikrát klikla, vyskakuje na mě se železnou pravidelností. S tím bych se i smířila.

Jenže Terezin blog pokaždé propaguje fotka někoho jiného. Jen za poslední měsíc Tereza změnila podobu pětkrát. Tahle matka dvou dětí z Prahy za čtyři týdny byla dvakrát blondýnou a třikrát brunetou. Vždycky je atraktivní a vždycky má zářivě bílé zuby.

A tak jsem trochu zapátrala a podívala se, čí že obličej to ta šťastná Tereza se zářivým hollywoodským úsměvem má. 

Poprvé to byla tvář bulharské modelky Jasminy Toshkové. Podruhé to byla Miss World 2008, Ruska Ksenija Sukhinovová Další podoba Terezy byla neméně drzá, šlo totiž o americkou herečku a zpěvačku Selenu Gomez.

Pak už konečně autorovi toho pochybného blogu došlo, že obličeje světově profláklých krásek nejsou jako portrét dvojnásobné matky z Prahy zrovna moc věrohodné a ubral. Vypůjčil si fotku z MySpace.com. Podle popisku jde o jakousi Anthonyho dceru.

A protože brunety zřejmě netáhnou tolik, jako blondýny, začíná na Terezině blogu opět plavovlasé období, tentokrát s fotkou modelky a herečky Stacy Keibler. Jak tak na to koukám, příště může propagovat Terezin blog na Facebooku kterákoliv z nás, pokud jí dostatečně září zuby.

A pro mně je to jediný signál: Pokud se musí přípravky na bělení zubů propagovat takhle pochybně, bála bych se je použít.

A teď mi ještě poraďte, jak to zařídit, aby už na mě Terezin blog nikdy odnikud nevyskočil!