Vybarvi si Prestižky – tentokrát i pro pány

Nestává se často, abych dělala ááách nad sportovními botami. Odkaz, který jsem našla v mailu od Lukáše, mě ale vážně nadchnul. Český výrobce klasických prestižek přišel se skvělým nápadem. Můžete si vybrat typ boty, vybarvit si ho podle vlastní nálady a objednat. Prestižky budete mít doma asi za měsíc i s jakýmsi „rodným“ listem, který dokládá jejich originalitu.

http://www.prestizky.cz

Předem upozorňuju: Prestižky (a taky botasky, tenisky, kecky a všechny ostatní sportovní boty) nejsou boty na běžné nošení. Vážně není nic děsnějšího, než holka v kabátku, s kabelkou přes ramenou a podobných botách. Taková kreace není sportovní elegancí, jak se nám snaží vmlátit do hlav i některé módní časopisy, je to hnus! Tyhle boty se prostě nosí na lítačku po parku se psem, na procházky do lesa, na sport, výlety, ale nemají co dělat na nohou, když jdete mezi lidi, do práce, nakupovat, do baru na kafe a podobně. (Platí především pro dámskou polovičku lidstva, ale na pánech ve městě vidím taky raději jiné boty než tyhle). A teď zpátky k návrhům. V prvním kroku si vyberete ze čtyř typů boty. A pak se jen kliká na jednotlivé části boty a dá se měnit barva třeba až do bezvědomí.

Spodní část boty může být jen bílá nebo černá. Textilní podšívku lze vybarvit kromě bílé a černé i šedou, růžovou nebo červenou barvou. A svršek boty pak můžete spáchat v jedné z dvanácti barev. Dokonce se dají vybrat ve stejných barvách i tkaničky. 

Z tolika možných kombinací se dá vytvořit vlastně cokoliv – od jednoduchých jednobarevných prestižek s kontrastními tkaničkami nebo dvoubarevných růžovek přes zběsilé duhovky, na které naplácáte pět barev najednou, až po colorblocking. 

Boty se dají objednat ve velikostech 35 až 49 (iděální pro zamilované párečky, které touží chodit po loukách ve stejných botkách). 

Stojí teda o dost víc, než obyčejné prestižky, za pár zaplatíte  2 290 korun + dalších 150 korun za dopravu, ale tak si říkám, že za poměrně slušnou kvalitu plus možnost vážně si vybarvit boty po svém to asi docela stojí. Jen nevím, jestli sama víc potřebuju růžové prestižky nebo nějaké strašně moc barevné se žlutými tkaničkami. 

___________________________________________________________

Všechny fotky a obrázky jsou ze stránky: www.prestizky.cz/priznej-svou-barvu