Vitón všude, kam se podíváš

Nad nepochopitelnou posedlostí luxusními značkami jsem se tady rozčilovala tolikrát, že to ani nespočítám. Obzvlášť vysazená jsem na padělky. Mimořádně vysazená pak na padělky kabelek Louis Vuitton. Potkávám je denně a všude a nechápu, jestli si ty holky, co si na rameni hrdě nesou do očí bíjící padělek, myslí, že to nikdo nepozná, nebo jsou tak hloupé, že neví, že se tahají s kusem plastu vyrobeným někde v Asii. Ale o kabelkách to dnes nebude. Bude to o posedlosti touhle značkou, která vede až k tomu, že čím absurdnější věc s logem LV se vyrobí, tím spíš si najde kupce. Jsou lidi, kteří nosí jen padělané kabelky, semtam nějaký ten šátek koupený v tržnici. Jiní jsou ale tak posedlí monogramem LV, že vážně pochybuju o jejich duševním zdraví. I když zase mít všechno počmárané touhle kouzelnou zkratkou znamená, že všichni okolo vědí, na čem s vámi jsou. Třeba, že dát vám cokoliv, na co se načmárá elvé, vám udělá víc radosti, než jedna krásně vonící lilie. Posedlost značkou začíná nenápadně. Malováním. Na nehty. Více či méně reálným.

http://nikkisnailfiles.blogspot.com/2011/01/designer-week-louis-vuitton-thursday.html 

Po zdobení nehtů následuje zdobení těla. Je oblíbené hlavně u mužské části populace, protože přeci jen: moc chlapů nalakované nebo gelové nehty nenosí. I když kérka Vuitton nevypadá o nic míň hloupě, než ty nehty. A když navíc její autor ani není schopný trefit ty správné tvary, je to děs.  

http://www.thebagforum.com/news-articles/17362-louis-vuitton-temporary-tattoo.html 
http://www.statueclothing.com/2011/01/03/swagg-mans-louis-vuitton-head-tattoo/ 

Když není jak víc vyzdobit sebe, vrhneme se na zdobení bytu. Takové prostírání v typicky hnědé barvě s tím krááásným logem – to je prostě něco. I stolování u umakartového stolku a s umělohmotnými příbory hned povýší na mimořádný zážitek.

http://howdjuwearit.onsugar.com/tag/fake 

A pokud se návštěvy můžou z prostírání závistí po…, spolehlivě je dorazí jakože luxusní toaleťák. Živě si představuju takovou tu vystajlovanou pindulínu, která s výrazem: „Mám doma malý poklad“ opatrně instaluje tenhle toaleťák na záchod před návštěvou své kamarádky. Sama na záchod raději nejde, aby jí papír zbyl na co nejvíc návštěv dalších kamarádek.

http://www.bookofjoe.com/2005/08/louis_vuitton_t.html 

Velký problém může nastat, když si největší mrcha mezi jejími kamarádkami objedná z čínského webu záchodové prkýnko Louis Vuitton.  To hned tak něco nepřetluče!

http://stylefrizz.com/img/louis-vuitton-toilet-seat.jpg 

V tu chvíli je potřeba nasadit těžší kalibr a vyzdobit svůj fiátek něčím fakt stylovým. Třeba potahem na zrcátko nebo tak něčím. 

http://www.ioffer.com/i/2011-new-sell-louis-vuitton-car-seat-covers-8627-211034080 

http://www.ioffer.com/i/2011-new-sell-louis-vuitton-car-seat-covers-8627-211034080 

A i když jsou i potištěné hadry málo, není třeba si moc lámat hlavu. Stačí pár dolarů a z Číny si objednáte třeba jako by luxusní potah na volant i s apartními polštářky na zadní sedadlo. 

www.ioffer.com

http://www.plantideas.com/

Není problém k tomu přidat i nějaké ty koberečky nebo potahy, nad kterými každý náhodný kolemjdoucí padne na zadek. Nebo (pokud je soudný) má chuť začít mlátit hlavou do zdi.

http://www.ioffer.com/i/louis-vuitton-auto-accessories-5-sets-201867822 
http://scalecars.cz/forum/viewtopic.php?f=82&t=4705&start=125 

Když už máte v autě louisvuitton úplně všechno, dá se ještě monogram načmárat přímo na něj.  Poznámka pro pány: Na tohle se chytne každá, která sice není moc chytrá, ale za to ví, co má hodnotu. Klidně můžete vypadat jako blb, když máte auto od Vuittona. 

http://imcdb.org/images/073/898.jpg 

http://www.carztune.com/

http://www.bornrich.com/entry/oldsmobile-cutlass-sierra-louis-vuitton-style/ 

A když už máte vitón úplně úplně všechno, jděte do vitónbaráku. Takovej fakt u nás ještě nikdo nemá!

http://uglyhousephotos.com/wordpress/?p=11082 

Myslím, že jsem si právě na monogram LV vytvořila takovou alergii, že u první padělané kabelky, kterou potkám, mi naskáče vyrážka. A že nějaký zákon by měl v zájmu zachování duševního zdraví národa přísně trestat prodej padělků. Jestli to takhle půjde dál, budou u nás fakt jezdit i takováhle auta…