V čem cvičit? Teplákové soupravy jsou minulostí

Po prázdninách se začaly otevírat všemožné pohybové kurzy a všelijaká cvičení, a tak toho honem využijme a zkusme ještě předtím, než začnou Vánoce, shodit nějaké to kilečko, abychom se mohly zcela bez viny o vánočních svátcích pořádně nadlábnout. Nebudeme přece koukat na manžela a děti, jak se bezedně cpou, zatímco my slintáme a přemýšlíme nad tím, proč jsme od začátku školního roku se svojí postavou nic neudělaly. Každá z nás si chce přece o Vánocích dopřát něco dobrého a sladkého, a ruku na srdce, už se vám stalo, že jste napekly cukroví, aniž byste při pečení uždibovaly či ochutnaly?

A aby nám to cvičení (zumba, jóga, tanec, aerobik, kick box aj.) šlo pěkně od váhy, je třeba si rozmyslet, v čem cvičit, a vybrat nějaké příjemné oblečení, v kterém se budeme cítit dobře a v kterém půjdou kila pěkně dolů. Zapomeňte však na teplákové soupravy, v nichž jsme chodily cvičit kdysi za dob minulých. Ty už dávno vyšly z módy. Nyní si můžeme vybrat z velkého množství sportovního oblečení či oblečení pro volný čas.

Můžeme si zvolit tepláky, kraťasy, pohodlné kalhoty, legíny, které nabízí dnes již spousta značek (Voi Jeans, DKNY, Bench, YAYA, Adidas, Puma, Nike atd.).