Tričko The Simpsons pro děti, tátu i mámu

Možná to máte také rády, jako já, že když někam vyrazíte jako rodina, chcete jako rodina také vypadat. Nejen se držet pěkně pohromadě, ale také si vzít oblečení ve stejném stylu nebo obléknout podobná trička, aby hned bylo vidět, že patříte k sobě. A jaká jsou ta nejlepší trička pro rodinu na rodinný výlet? Jaká jiná než ta s obrázky nejznámější a nejpopulárnější rodiny světa – The Simpsons family.

Kultovní animovaný seriál The Simpson rozhodně není potřeba nikomu představovat. Tento nekonečný příběh ze Springfieldu se natáčí už od roku 1989 a po celém světě se na něj pravidelně dívají miliony diváků. Že se jim (tedy nám, věrným divákům) tento televizní seriál opravdu líbí, dokazuje také to, že v ulicích dennodenně potkávám lidi, kteří mají na sobě nějaké tričko s motivem The Simpson.

Do trička „ze Simpsonů“ můžete obléknout své děti, manžela i sebe, protože je z čeho vybírat: krásné tričko se žlutou rodinkou se dá koupit ve velikosti pro dospělé i v té dětské. Z poměrně široké nabídky se dá vybrat obrázek, logo nebo nápis, který bude vhodný pro mámu, tátu, malou holčičku, pubertálního syna i docela malé batole. A pokud chcete nejen hezká a vtipná trička, ale také kvalitní a hlavně originální tričko The Simpsons, nakupujte z oficiální distribuce triček; pozitivní zpráva je to, že ceny originálních triček jsou docela fanouškovské, tedy nijak přehnané.

Dámské tričko The Simpsons

Pro maminky doporučuji něco milého: tričko s motivem dcery Lisy, paní Marge Simpsonové nebo nejmenší dcerušky Maggie. Dámská trička z kolekce The Simpsons mají užší střih, který zohledňuje krásné ženské křivky, takže se nemusíte bát, že byste v takovémto vtipném tričku vypadala také tak trochu vtipně: jako boubule nebo hip-hoperka (pokud to ovšem tedy není váš styl).

Tričko Homer Simpson

Už názvy pánských triček s Homerem Simpsonem jsou dost výmluvné a skvěle prozrazují, jaký Homer je: tlustý (protože se moc rád cpe) a někdy taky pomalejší v myšlení (protože je strašlivě líný). Pokud máte ve svém okolí muže, na kterého takovéto povahové rysy také sedí, jistě by mu tričko s motivem Homer Simpsons náramně slušelo. Pro inspiraci se můžete kouknout na trička Homer Fat and Happy (Jsem tlustý a jsem šťastný), Homer Simpson Dumb (Dump = nekňuba, pitomec), Homer s nálepkou Error 404 tam, kde jiní lidé mívají mozek (404 znamená nenalezeno). Tričko s logem oblíbeného piva ze Simpsonů Duff Beer nebo pokud je váš manžel tak trochu nervák, doporučuji triko Homer s nápisem „D’oh!“, co je v překladu poněkud expresivnější varianta českého „do prkýnka“. …a tak bych mohla pokračovat ještě hodně dlouho. Jednou větou velmi zábavná trička, která potěší nejen toho, kdo je bude nosit, ale i toho, kdo se rozhodne takové tričko darovat.

Tričko Bart Simpson

Pro malé uličníky a rošťáky je tričko s čertíkem Bartem něco jako čestná medaile za zlobení. S Bartem se dají koupit dětská trička i ta pro dospělé, tedy spíše jen v mužském střihu a velikostech. Bart Simpson patří mezi vůbec nejoblíbenější animované postavy (televizní i ty komiksové), u nás na tom má jistě své zásluhy také skvělý dabér Barta Martin Dejdar. Trička Bart Simpson jsou mezi těmi vůbec nejpopulárnějšími tričky s motivem Simpsonů.

Přeji vám hezké rodinné výlety a spoustu legrace v tričku s Bartem, Homerem, Lisou a dalšími kreslenými hrdiny ze Springfieldu!