Tričko The Simpsons pro děti, tátu i mámu

Některé rodiny mají rády oblečení ve stejném stylu a rády oblékají podobná trička, aby hned bylo vidět, že patří k sobě. A jaká jsou ta nejlepší trička pro rodinu na rodinný výlet? Jaká jiná než ta s obrázky nejznámější a nejpopulárnější rodiny světa – The Simpsons family.

Kultovní animovaný seriál The Simpson rozhodně není potřeba nikomu představovat. Tento nekonečný příběh ze Springfieldu se natáčí už od roku 1989 a po celém světě se na něj pravidelně dívají miliony diváků. Na ulicích lze každý den potkat lidi, kteří mají na sobě nějaké tričko s motivem The Simpson.

Do trička „ze Simpsonů“ lze obléknout děti, manžela i sebe, protože je z čeho vybírat. Krásné tričko se žlutou rodinkou se dá koupit ve velikosti pro dospělé i v té dětské.

Z poměrně široké nabídky se dá vybrat obrázek, logo nebo nápis, který bude vhodný pro mámu, tátu, malou holčičku, pubertálního syna i docela malé batole.

Hezká a vtipná trička, a také kvalitní a hlavně originální trička The Simpsons nabízí oficiální distribuce triček. Pozitivní zpráva je to, že ceny originálních triček jsou docela fanouškovské, tedy nijak přehnané.

Dámské tričko The Simpsons

Pro maminky se hodí něco milého. Potěší například tričko s motivem dcery Lisy, paní Marge Simpsonové nebo nejmenší dcerušky Maggie.

Dámská trička z kolekce The Simpsons mají užší střih, který zohledňuje krásné ženské křivky. Žena se nemusí bát, že by v takovémto vtipném tričku vypadala také tak trochu vtipně.

Tričko Homer Simpson

Už názvy pánských triček s Homerem Simpsonem jsou dost výmluvné a skvěle prozrazují, jaký Homer je. Homer je tlustý, protože se moc rád cpe a někdy taky pomalejší v myšlení, protože je strašlivě líný. Rričko s motivem Homera Simpsona náramně sluší mužům, kteří mají podobné povahové rysy.

Pro inspiraci se dá kouknout na trička Homer Fat and Happy (Jsem tlustý a jsem šťastný), Homer Simpson Dumb (Dump = nekňuba, pitomec), Homer s nálepkou Error 404 tam, kde jiní lidé mívají mozek (404 znamená nenalezeno).

Oblíbené je tričko s logem oblíbeného piva ze Simpsonů Duff Beer nebo triko Homer s nápisem „D’oh!“, což je v překladu poněkud expresivnější varianta českého „do prkýnka“. A tak by se dalo pokračovat ještě hodně dlouho.

Tričko Bart Simpson

Pro malé uličníky a rošťáky je tričko s čertíkem Bartem něco jako čestná medaile za zlobení. S Bartem se dají koupit dětská trička i ta pro dospělé, tedy spíše jen v mužském střihu a velikostech.

Bart Simpson patří mezi vůbec nejoblíbenější animované postavy (televizní i ty komiksové). V tuzemsku na tom má jistě své zásluhy také skvělý dabér Barta Martin Dejdar. Trička Bart Simpson jsou mezi těmi vůbec nejpopulárnějšími tričky s motivem Simpsonů.