Termotaštička Tescoma COOLBAG – sleva 25 %

Před časem jsme psali o tom, že jednou z takřka nezbytností pro letní sezonu jsou termotašky. Zmiňovali jsme velké módní termotašky od Navigate. Dnes se naopak podíváme na jednu malou termobrašnu, tentokrát od firmy Tescoma. Tescomu není určitě potřeba nikomu představovat, jde o kvalitní značku, která se zaměřuje především na produkty do kuchyně a domácnosti.

Termobrašna s gelovým chladičem Tescoma COOLBAG je vhodná na přenášení jídla v letním horku, ideální na pláž k vodě nebo na výlet do přírody. Tato termotaška má menší rozměry (9 x 18 x 24 cm), takže se s přehledem vejde do batůžku nebo plážové tašky.

Vevnitř termobrašny se nachází plastová dóza, kterou je možné rozdělit na dva samostatné díly, a tudíž v ní můžete přenášet dvě různé potraviny, aniž by došlo k jejich promíchání – a z toho vyplývá další úspora prostoru: na dvě jídla stačí jedna termotaštička s dělící dvoudílnou vložkou.

Tescoma COOLBAG se prodává v několika barevných provedeních. Chladicí gelová vložka je opatřena návlekem proti orosení. Plastovou dózu můžete uchovávat v lednici, v mražáku a můžete si přímo v ní ohřát jídlo v mikrovlnné troubě.

Výhody termobrašny Tescoma COOLBAG

  • kvalitní gelový chladič
  • dóza s dvoudílnou vložkou (v jedné dóze mohou být dva pokrmy)
  • aktuálně sleva 25 %
  • záruka 5 let