Sportovní podprsenky

Milujete sport a neumíte si představit život bez něj, stejně jako život bez podprsenky? Zbožňujete lekce aerobiku, spinningu, jumpingu, zumby, bikram jogy nebo chodíte do posilovny, abyste si zacvičily, udělaly něco pro svou postavu a odreagovaly se. Rády byste si lekce vychutnaly naplno, ale brání vám v tom vaše podprsenka, která vás při sportovních hodinách zlobí?

Samy jste už totiž přišly na to, že ne každá podprsenka se na sportování hodí. Krajková podprsenka, push-upka ani podprsenka strapless nebudou to pravé ořechové. Nejen že spodní prádlo doslova propotíte, že by se z něj dala voda ždímat, ale když se zpotíte, krajka vás na těle kouše a svědí.

Podprsenka bez ramínek zase nedrží to, co má držet, a o push-upce ani nemluvíc – ta se k vám přimkne, obepne vás a nenechá vás ani pořádně nadechnout. Při cvičení se v ní cítíte jako ve svěrací kazajce nebo v nějakém korzetu.

Navíc ramínka od podprsenky se vám zařezávají do kůže a kostice vás propichují skrz na skrz. Pokud patříte do této skupiny žen a dívek, pak je na čase změnit svou podprsenku a sáhnout po nějaké té sportovní podprsence