Sportovní a jednodílné plavky Winner

Sportovní plavky značky Winner v sobě spojují dva základní požadavky: funkčnost a styl. Design plavek je podřízen účelu, tedy tomu, aby plavky byly vhodné pro sport, zároveň jsou ale navrhovány se zřetelem na současné módní trendy.

Nabídka plavek značky Winner se skládá s plavek pro ženy, muže i děti.

Jednodílné ženské plavky

Nejen na sportovní výkony, také do běžného plaveckého bazénu jsou takřka nezbytné jednodílné plavky. Jednodílné plavky zformují tělo a dají mu lepší aerodynamický tvar.

Výhody jednodílných plavek dámy ocení také na pláži. Jednodílné plavky totiž dokáží zamaskovat to, co žena nechce ukazovat, a přeformovat postavu do takového tvaru, který se ukazovat nestydí.

Značka Winner však nabízí také dvoudílné plavky, jejichž vrchní díl v podobě plavkového tílka umožní vhodně schovat bříško.

Sportovní plavky

Zaměření značky Winner je však přeci jen především na výrobu plavek pro kondiční a výkonnostní plavání. Už samotný název značky (v překladu vítěz) ledasco naznačuje. A název sportovní kolekce Winner Aquasport už hovoří za vše. Tomuto účelu je přizpůsobená také volba materiálu, ze kterých jsou plavky vyrobeny.

Značka Winner se zaměřuje na výrobu plavek pro sportovní a kondiční plavání. V sortimentu značky Winner jsou obsaženy plavky pro ženy (jednodílné i dvoudílné), pánské plavky i dětské plavky.