Silvestrovská dávka elegance a vkusu

Konec roku a tradiční bilancování toho dobrého i horšího, co se v uplynulých dvanácti měsících událo – tak toho se tomhle blogu opravdu nedočkáte.  Myslím, že není nutné shrnovat, co už tady bylo. Za to se ale podíváme na to, co se v poslední době do článků nevešlo nebo o čem jsem nestihla napsat.

Před rokem jsem se tady rozhořčovala nad tím, kolik lidí je schopných se na slavnostní štědrovečerní večeři vyfiknout do tepláků. Letos jsem našla ještě strašlivější fotky. Ano, správně, jsou z Mimibazaru. Citlivé duše s alergií na mé strefování se do tak snadného terče, jakým je Mimibazar, ať následujících pár fotek přeskočí. 

Zpátky k teplákům – měla jsem za to, že nic horšího než tepláky si obléknout ke štědrovečerní rodinné večeři a rozbalování dárků už fakt nejde. Pěkně jsem se spletla. Jde.  Tahle fotka se jmenuje Štědrovečerní večeře. Taťka ve vyžvejkaném tílku skvěle dotváří slavnostní atmosféru. 

www.mimibazar.cz

Může být ale ještě hůř. Nakonec, kdo má pořád řešit, co aspoň trochu slavnostního si obléknout? Vždyť stačí noční košile pro dámu, apartní vytahané punčocháče pro potomka. 

www.mimibazar.cz

Anebo rovnou spoďáry, hlavně, že holčička není nahatá úplně, žejo. 

www.mimibazar.cz

Zcela originální kombinace, dáma má večerní šaty, pan manžel asi neměl co na sebe, a tak na fotografa vyvalil jen břicho. Hezká vánoční fotka do veřejného alba.

www.mimibazar.cz

Je hezké, když si člověk vzpomene i na své přátele a pošle jim supersexy vánoční přání. 

A ještě jedna vánoční – tip, jak vytvořit vkusnou dekoraci do bytu za pár korun. Jen to chce už od Velikonoc sbírat krabičky od vajec. 

 Letos mě hodně bavila reklama. Ty následující jsou ukázkou toho, jak by reklama vypadat neměla. Billboard propagující hliníkové výrobky by mohl být jedním z adeptů na titul Sexistické prasátečko.

A tahle reklama z Facebooku je jedna z mnoha těch, které psali Tataři. 

Ostatně, Tatary zaměstnávají také v Tescu. 

Posíláte mi spoustu strašlivých fotek. Když jsem viděla toho nazdobeného pudla, řekla jsem si jediné –  jeho majitelku by měli okamžitě zavřít na psychiatrii pro nepříčetnost. 

Když už někdo postrádá vkus, měl by se vybíjet na sobě, ne na němé tváři, která se nemá moc šancí bránit. Zatímco pejska můžu litovat, u tohohle si jen řeknu: fujtajbl.  

Od chvíle, co jsem poprvé psala o odporný dortech, se mi v mailu objevují fotky dalších a dalších hnusů. Vybrala jsem dva – první jsou sexy housle, které mají penis, prsa i pubické ochlupení – prostě takový elegantní dort pro milovníka klasické hudby.

Pro koho je ale turecký záchod vyzdobený svíčkami, to vážně netuším.
 A když už jsme u toho jídla, přesuneme se do hospod a prodejen. Následující dvě cedule nepotřebují komentář.

 A nesmím vynechat ani módní trendy. Tahle kabelka se mi líbí, vážně! 

A nakonec ještě rada: Holky, až se budete fintit na silvestrovskou oslavu, koukněte se na sebe napřed do zrcadla, než vyrazíte ven. Koukněte se na sebe i z boku! 

A pod krátká trička noste zásadně podprsenku!

_________________________________________________________________

Neoznačené fotky přišly mailem nebo ve zprávách na Facebooku bez uvedení zdroje. Děkuju všem, kteří mi je poslali.