Punčochy s velkými puntíky

Pokud máte jedny oblíbené šaty či jednu sukni a jednu halenku, které neustále nosíte a jichž se nechcete vzdát, protože se v nich cítíte dobře a hlavně v nich vypadáte dobře, což vám říká i okolí, ale cítíte, že by to chtělo nějakou změnu. Pokud byste ráda svůj šik modýlek nějakým způsobem oživila, pak tipem pro vás mohou být černé punčochy s velkými puntíky od britské značky Pretty Polly. Sama značka je ikonou ve světě punčoch, neboť dámské nožky odívá již od roku 1919. Soustředí se jak na klasiku, tak i na extravagantní kousky.

Punčocháče Pretty Polly s velkými puntíky jsou z průhledného materiálu (kombinace nylonu a elastanu) a puntíky jsou z krajky (což je pro nylonové punčocháče vskutku netradiční).

Vaše nohy budou v černých punčocháčích zn. Pretty Polly vypadat úchvatně. Zkuste dopřát svým nohám luxus, který si zaslouží!

Britská módní značka Pretty Polly znamená ikonu ve světě punčoch, neboť je vyrábí už od roku 1919. Sdružuje pod sebou i oblíbenou řadu punčoch House of Holland, která dodává netradiční a extravagantní punčochové kousky.