Praha chystá Fashion Weekend

Od 4. do 5. září se v Praze uskuteční módní víkend, během kterého se návštěvníci budou moci podívat na přehlídky zahraničních i českých návrhářů.

Celá akce se bude konat v Pařížské ulici, kde bude 80 metrové přehlídkové molo, na kterém se mají údajně projít špičkové české topmodelky. Moderátorkou Prague Fashion Weekendu bude Lenny Trčková, jejíž řečnické umění se bude střídat s interaktivními performacemi.

Přehlídky Evy Brzákové, Išky Fišárkové, Daniely Flejšarové, Ivany Follové, Hany Havelkové, Tatiany Kováříkové, Radky Kubkové, Mimi Lan, Brice Mensaha, Martiny Nevařilové, Jaroslavy Procházkové, Natali Ruden, Ivety Řádkové, Natálie Steklové, Hany Stocklassové, Šárky Šiškové a Ivy Šimandlové i zahraničních návrhářů je možné navštívit zdarma.

Příležitost dostanou i začínající čeští a slovenští návrháři, kteří se publiku představí v rámci soutěže New Fresh Style 2010. Vítěz, o němž rozhodne odborná porota v čele s Liběnou Rochovou, odletí do Paříže. Už teď se proto lze na celou událost těšit a ladit outfit na první zářijový víkend do Pařížské.