Podprsenka Bravo Brazilliant Bra

Nedávno jsem si pořídila parádní kousek do svého šatníku. Koupila jsem si tričko s hlubokým výstřihem vepředu i vzadu, protože velké výstřihy prostě zbožňuju. Tričko jsem vyzkoušela a padlo bezvadně. Problém nastal v momentě, kdy jsem zjistila, že přece jen je nutné vzít si pod tričko podprsenku (ale s tím jsem dopředu počítala, protože zase až takový exhibicionista nejsem).

Jenže push-upka, bardotka, krajková ani sportovní podprsenka se pod triko příliš nehodí, neboť zaprvé vylézají ramínka, což mě rozčiluje, a navíc je na zádech vidět zapínání, což přinejmenším kazí estetický dojem. Takže jsem musel hledat jiné řešení a překvapivě jsem na jedno takové řešení narazila v televizní reklamě, v pořadu teleshopping.

Podprsenka Bravo Brazilliant Bra na mě vybafla z televizní obrazovky přesně ve chvíli, kdy jsem přemýšlela, jakou podprsenku si vzít pod své nové tričko, když má ten hluboký dekolt, aby to vypadalo dobře. Nakonec jsem se rozhodla, že dám této podprsence šanci a vyzkouším ji (a zjistím, jestli je opravdu tak skvělá, jak o ní mluví v telce). Ale nějakou dobu jsem docela váhala, než jsem si ji přes internet objednala.

Mám totiž nedávnou ne moc dobrou zkušenost s jinou podprsenkou (také samodržící), kterou jsem si před časem koupila normálně v obchodě. Šlo o silikonovou podprsenku, která se přilepí na prsa a má držet tvar. První dojem na mě tato podprsenka také udělala moc dobrý, líbila se mi a dobře se nosila, jenže potom, co jsem se s touto podprsenkou na těle při všedním každodenním shonu trošku zpotila, silikonové košíčky začaly sjíždět s prsou a začaly doslova jezdit po celém hrudníku, takže místo sexy vzhledu jsem měla dojem, že jsem mutant, co má čtyři prsa.

Samodržící podprsenka bez zadního zapínání

Bravo Brazilliant Bra je podprsenka bez zadního zapínání a umožňuje tak s klidem odhalit jak ramena, tak záda. Podprsenka se přizpůsobí tělu, přilne k němu, okopíruje křivky těla, nebrání v pohybu a přitom si výtečně poradí s gravitací, takže všechno zůstane přesně tam, kde má.

Podrsenka Bravo Brazilliant Bra nemá ramínka, háčky, pásky ani zapínání na zádech, přesto podle tvrzení reklamy zůstane přesně tam, kde má. To je přesně to, co mnohá žena potřebuje. Samolepící křidélka podprsenky se přichytí ke kůži a pevně drží.

Varianty Bravo Brazilliant Bra

Podrsenky Bravo Brazilliant Bra se dají koupit ve čtyřech barvách:

  • černá
  • bílá
  • tělová
  • červená

Občas probíhá sleva 200 Kč, kdy podprsenka je zlevněná z 990 Kč na 790 Kč. Další bonus je to, že jedno balení obsahuje dvě podprsenky (akce 1 + 1 zdarma či dvě za cenu jedné).

Košíček má tři velikosti: A, B a C. Nejde tedy o podprsenku s univerzální velikostí, jako bývají některé elastické podprsenky. To je jen dobře. Každá žena si může vybrat podle toho, kolik jí „pánbůh nadělil a po dětech zůstalo“.

Bravo Brazilliant Bra se vyrábí z běžného syntetického materiálu (80 % nylon, 20 % spandex). Má vydržet až 100 použití. Materiál je pevný a zpracování je velmi dobré. Podprsenku lze vyprat v ruce, nechat uschnout a zase nosit. Zákaznice jsou obvykle moc spokojené.