Plavky Etna

Plavky Etna zaujmou na první pohled svou pestrou barevností. Nejoblíbenější jsou dvoudílné plavky Etna, které v nabídce této značky jednoznačně převažují. Kromě dvojdílných plavek najdeme v nabídce Etny např. také plážové sukně. Kromě mnoha barevných odstínů a vzorů klade značka Etna také důraz na variabilitu střihů, aby si vybrala opravdu každá žena a aby jí plavky dokonale sedly, ať má jakoukoliv postavu.

Všechny plavky jsou vyrobené z kvalitní plavkoviny, díky niž dosahují výborné elasticity.

Kolekce plavek Etna pro rok 2013 přináší v souladu s módními trendy různé zvířecí a květinové vzory a pestré pastelové barvy. Pro letošní sezonu léto 2013 jsou nejvíce in námořnická modrá.

Spodní díly plavek značky Etna jsou často zdobeny např. bočním zavazováním, korálky či prošíváním. Vrchní díly (podprsenky) mají obvykle kostici a jsou vybaveny vnitřní kapsou pro vyjímatelné vycpávky pro dosažení Push-Up efektu.

Polská značka Etna se zaměřuje především na výrobu plavek a plážových oblečků. Plavky Etna vynikají svěžím vzhledem, barevnou hravostí a rozmanitými střihy a nebrání se ani zdobností. Značka Etna během posledních let úspěšně expandovala se sortimentem svých plavek do celé Evropy. Značka Etna se zaměřuje především na dvoudílné plavky pro ženy a dívky.