Plavky Donna

Plavky Donna, to jsou zejména dvoudílné dámské plavky, které vynikají veselou barevností a moderními střihy.

Jako spodní díl plavek Donna bývají v nabídce klasické plavkové kalhotky i plavková tanga. Někdy bývá spodní díl celobarevný, jindy je například zdobený nařaseným pruhem barevné látky. V duchu letošního módního trendu se také na plavkách značky Donna objevují různé květinové vzory a hlavně drobné geometrické tvary, puntíky a proužky. Dvoudílné dámské plavky pro sezonu léto 2013 působí vesele až rozverně, ve stylu plavek jsou patrné ozvěny padesátých a osmdesátých let (vintage a retro styl).

Horní díly plavek Donna mívají rozmanité tvary jsou různých typů: trojúhelníkové košíčky s vyjímatelnými vycpávkami, plavková podprsenka bez kostic s posuvným košíčkem s vyjímatelnými vycpávkami, boční kostice pro dobré držení.. Zavazování plavkové podprsenky bývá na zádech a za krk na elastické šňůrky nebo se zapínáním na sponu a se zavazováním za krk.

Plavky Donna bývají nejčastěji vyrobené z klasického plavkového materiálu, který tvoří 85 % polyamid a 15 % elastan.

Módní značka Donna se specializuje především na plavky. V nabídce této značky najdeme svůdné dvojdílné dámské plavky plné barev a fantazie. Na plavky je použita kvalitní plavkovina a úroveň zpracování je také veliká.