Originální trička na Velikonoce

Po obrovském úspěchu originálních triček s vánočními motivy přišel eshop Zoot s kolekcí triček na Velikonoce.

Na velikonočních tričkách by sice také mohlo být napsáno podobně jako na těch vánočních „I Love Ježíšek“. Vždyť Ježíš vstal z mrtvých právě o Velikonocích, a to je důvod k projevu rozněžnělých emocí. Nicméně tentokrát zvolili stylisté ze Zootu poněkud světštější cestu k velikonočnímu zákazníkovi.

Celkem se na webu Zoot objevily tři typy velikonočních triček. Jedno dámské a jedno pánské tričko se shodným motivem. A druhé dámské tričko s nápisem.

První dvě zdobí vyobrazení pomlázky s mašličkou a velikonoční vajíčka. Z obrysů kresby je zřejmé, že na Velikonoce je tentokrát pohlíženo nikoli křesťanskou, avšak pohanskou optikou.

Trička jsou vyrobena ze 100 % bavlny a mají volnější střih. Velikosti v nabídce jsou M, L, XL i XXL. Všechna trika mají bílou barvu, krátký rukáv a jsou potištěná kvalitním sítotiskem.

A cena? Ta je lidová: 199 Kč. Tak jako další trička se stylovými a často také legračními nápisy, které Zoot ve své vlastní kolekci triček nabízí. Originalita za málo peněz, to mají zákazníci rádi!