Originální trička na Velikonoce

27. 03. 2013 | s.e.n.

picture-1-1360796470-6580515

Po obrovském úspěchu originálních triček s vánočními motivy přichází eshop Zoot s kolekcí triček na Velikonoce.

Zoot Velikonoce

Na velikonočních tričkách by sice také mohlo být napsáno (podobně jako na těch vánočních) „I Love Ježíšek“, vždyť JK vstal z mrtvých právě o Velikonocích, a to je důvod k projevu rozněžnělých emocí. Nicméně tentokrát zvolili stylisté ze Zootu poněkud světštější cestu k velikonočnímu zákazníkovi.

Celkem jsem na webu Zoot objevil tři typy velikonočních triček. Jedno dámské a jedno pánské tričko se shodným motivem. A druhé dámské tričko s nápisem.

První dvě zdobí vyobrazení pomlázky s mašličkou a velikonoční vajíčka. Z obrysů kresby je zřejmé, že na Velikonoce je tentokrát pohlíženo ne křesťanskou, ale pohanskou optikou. Vždyť ten karabáč a ty kraslice dočista vypadají jako pyj s koulema!!!

Trička jsou vyrobena ze 100 % bavlny a mají volnější střih. Velikosti v nabídce jsou M, L, XL i XXL. Všechna trika mají bílou barvu, krátký rukáv a jsou potištěná kvalitním sítotiskem.
Cena? Ta je lidová: 199 Kč. Tak jako další trička se stylovými a často také legračními nápisy, které Zoot ve své vlastní kolekci triček nabízí. Originalita za málo peněz, to máme rádi!