Nová kolekce módy značky Desigual pro jaro a léto

Značka Desigual představila novou kolekci. Kromě prapodivných kreací, které se jednotlivým modelkám houpaly na hlavě, upoutala přehlídka především lesklým materiálem, ze kterého byly jednotlivé modely vyrobeny.

Jednalo se o lesklé plastové tenisky, průhledné lakované žabky i polobotky na platformě, lakované kabelky nebo třeba lesklé detaily např. na džínách.

Pestré barvy i pastel

Výrazný rys přehlídky módních jarních a letních kousků Desigual tvořily pestré barvy. Například sytě růžové sako, růžové blejzry, růžové topy a svetříky či žluté kabáty). Zaujaly také neodolatelné květinové vzory.

Na druhé straně se objevily jemné pastelové tóny na azurově modrých šátcích, světle zelinkavých šatech apod.

Desigual na své módní přehlídce prezentovala tvídové kabáty se vzory, volné kalhoty, áčkové a skládané sukně, rozevláté šaty i šaty bez rukávů.

Objevila se sáčka a svetříky v různých barvách, průsvitná trika ze síťoviny, bílé pouzdrové šaty, saka s geometrickými vzory a čtverci poskládanými v řadě za sebou, saka s pruhy, svetry s pruhy, legíny se vzory i pruhy, pestré, krátké šaty, dlouhé košile, dlouhé šaty či overaly.

Džíny a lacláče se záplatami a nášivkami byly zaměřeny především na detail. Ten tvořily lesklé prvky jako červeně lakovaný knoflík, nebo další aplikace, díry a ornamenty.

Na módní přehlídce bylo vidět vše, co je typické pro značku Desigual. Vzory, obrazce, přírodní motivy, ornamenty apod. Stejně jako užití několika druhů materiálů. Značka Desigual si tradičně libuje v neotřelé kombinaci materiálů jako je hedvábí, krajka, satén, síťovina, bavlna, elastan aj.

Dominující šátky a typické ponožky

Dominantním módním doplňkem v kampani Desigual byly šátky různých délek a velikostí. Modelky do nich zahalily ramena, šíji a krk, nebo si je uvázaly na uzel přes kratičké sukně, minišaty, overaly nebo kraťasy. Rozevláté šátky tak tvořily novou vrstvu, jakousi delší sukni.

Barevné ponožky či podkolenky do bot vytvářely jakousi mladickou svěžest a neotřelost originálních a jedinečných jarních i letních modelů značky Desigual.