Nová kolekce módy značky Desigual pro jaro a léto

Značka Desigual představila novou kolekci jarní a letní módy pro rok 2016. Kromě prapodivných kreací, které se jednotlivým modelkám houpaly na hlavě, upoutala přehlídka především lesklým materiálem, z kterého byly jednotlivé modely vyrobeny. (Ať už se jednalo o lesklé plastové tenisky, průhledné lakované žabky i polobotky na platformě, lakované kabelky nebo třeba lesklé detaily např. na džínách.)

Výrazný rys přehlídky módních jarních a letních kousků Desigual tvořily na jedné straně pestré barvy (sytě růžové sako, růžové blejzry, růžové topy a svetříky, žluté kabáty) a neodolatelné květinové vzory, na straně druhé jemné pastelové tóny (azurově modré šátky, světle zelinkavé šaty apod.).

Desigual na své módní přehlídce prezentovala tvídové kabáty se vzory, volné kalhoty, áčkové a skládané sukně, rozevláté šaty, šaty bez rukávů, sáčka a svetříky v různých barvách, průsvitná trika ze síťoviny, bílé pouzdrové šaty, saka s geometrickými vzory a čtverci poskládanými v řadě za sebou, saka s pruhy, svetry s pruhy, legíny se vzory i pruhy, pestré, krátké šaty, dlouhé košile, dlouhé šaty, overaly, džíny a lacláče se záplatami a nášivkami, které byly zaměřeny především na detail, jimiž byly lesklé prvky – červeně lakovaný knoflík, nebo další aplikace – díry a ornamenty.

Na módní přehlídce jsme se setkali se vším, co je typické pro značku Desigual: vzory, obrazce, přírodní motivy, ornamenty apod. Stejně jako užití několika druhů materiálů. Značka Desigual si hoví v neotřelé kombinaci materiálů: hedvábí, krajka, satén, síťovina, bavlna, elastan aj.

Dominantním módním doplňkem v kampani Desigual spring/summer 2016 byly šátky různých délek a velikostí, kterými měly modelky zahalená ramena, šíji a krk, nebo které měly uvázané na uzel přes kratičké sukně, minišaty, overaly nebo kraťasy, takže rozevláté šátky tvořily novou vrstvu, jakousi delší sukni.

Čeho si však nešlo v módní kampani Desigual pro jaro/léto 2016 nevšimnout byly opět ponožky či podkolenky do bot, které nijak nevadily a naopak vytvářely jakousi mladickou svěžest a neotřelost originálních a jedinečných jarních i letních modelů značky Desigual.