Nejúžasnější botičky

Klasické lodičky nesmí v botníku chybět. I v tom nejmenším by měly být minimálně jedny černé a jedny hnědé. Za jednu z nejlepších barev považuju nude. Krásně prodlouží nohy a hodí se ke všemu.

Kozačky potřebujete taky minimálně černé a hnědé. Já se poslední dobou kloním hlavně k hnědým, protože od října do března nic jiného, než černé kozačky, na ulicích nevidíte.

Na běhání po městě se hodí kozačky na vysokém podpatku. Pokud vás čeká obtížnější terén, šla bych do kozaček se širokým podpatkem anebo s klínem, aspoň s nízkým. Každý podpatek totiž prodlouží postavu, zeštíhlí ji, budete chodit elegantněji a cítit se víc jako ženská.

A když máme ty základní boty v botníku, pojďme do barev.

Barevné boty oživí celý outfit. Můžete je vyladit do stejné barvy, jako třeba top, svetřík nebo jít naopak do naprostého kontrastu.

A nakonec inspirace ze světa na vysoké noze.

Multicolor botičky. Upoutávají pozornost, jsou prostě nepřehlédnutelné. Noste k nim oblečení, které je buď utlumené – pudrové barvy, béžová, bílá a vynikne tak barevnost bot. Anebo si vyberte jednu z dominantnějších barev bot a ve stejné barvě vyberte i blůzku, šátek nebo top.