Něco na těch punčocháčích je!

Nosí je ikonické blogerky i britské celebrity. Nápad vytvořit kolekci s návrhářem Henry Hollandem se punčochové firmě Pretty Polly opravdu povedl.

„V Anglii jsou opravdovým hitem, nosí je Pixie Geldof, Alexa Chung i většina internetových fashionistas,” říká Lenka O’Neill, majitelka britské značky Tamsin London. Nejznámějším motivem punčocháčů Henry Holland jsou roztomilé domečky, potisk podvazků nebo ty, které mají zezadu na lýtkách nápisy Want a Party.

Na co si je u punčocháčů od Henryho&Pretty Polly nutné dát pozor, je celkový styling. S hodně flitry, odvážnými výstřihy či divokými potisky mohou působit spíš lacině než trendy. Proto je rozumné vsadit spíš na tlumené barvy a jednoduché kousky oblečení, které nechají punčochový poklad vyniknout.

V Čechách tyhle rozverné punčocháče ještě nejsou moc k vidění. Světlou výjimkou je blogerka Sandra Leopardová. Kdo po tomhle výrazném prvku oblečení také touží, může si je objednat právě na stránkách Tamsin London. Cena punčoch se pohybuje mezi 360 a 400 Kč, poštovné stojí okolo 100 Kč.