Letní účesy

V období letních veder jsou pro ženy a dívky problémem jejich dlouhé vlasy. Bylo by tu jednoduché řešení v podobě jejich zkrácení ale každá žena sama nejlépe ví co pro ni dlouhé vlasy znamenají a proto se touto myšlenkou zřídka zabývají. Žijeme v teplotním pásmu kde se extrémní teploty udrží zhruba dva měsíce což by při tak krátké době bylo fakt špatné rozhodnutí. 

Úprava dlouhých vlasů v letním období se pro jejich nositelky stává po čase rutinou. Pokud nastane čas pro letní účesy stávají se z nich profesionálky, protože každodenní úpravou jejich ozdoby nabyli praxi a poznatky, které se dají získat jen prací s vlasy. Proto vytvořit letní účesy je pro ně hračka.Vědí nejlépe, který je v dané chvíli nejvhodnější a často po vlastnoruční úpravě vypadají fantasticky k nerozeznání od návštěvy kadeřnického salonu.

Asi nejpoužívanější letní účes je tzv. Koňský ocas nebo cop. Je to rychlá úprava hodící se skoro ke každé činnosti.V období dovolených a trávení volných chvil u vody velmi šikovně si dlouhé vlasy dokáží upravit do jednoduchého drdolu, který patří také do kategorie nejoblíbenějších. V takto upravených vlasech vypadají ženy velmi přitažlivě.

Pomocí různých čelenek, stužek a sponek si dokáží naaranžovat letní účes, který v kombinaci s úsporným oblečením z nich udělá ozdobu letních dovolených.

.