Letní účesy

V období letních veder jsou pro ženy a dívky problémem jejich dlouhé vlasy. Bylo by tu jednoduché řešení v podobě jejich zkrácení. Každá žena však sama nejlépe ví, co pro ni dlouhé vlasy znamenají a proto se touto myšlenkou zřídka zabývají.

Žijeme v teplotním pásmu, kde se extrémní teploty udrží zhruba dva měsíce. Proto je škoda, zbavovat se kvůli horku hustých dlouhých vlasů. 

Úparava dlouhých vlasů je jednoduchá

Úprava dlouhých vlasů v letním období se pro jejich nositelky stává po čase rutinou. Pokud nastane čas pro letní účesy stávají se z nich profesionálky. Každodenní úpravou dlouhých vlasů nabyly praxi a poznatky, které se dají získat jen prací s vlasy.

Vytvořit letní účesy je pro dlouhovlasé ženy hračka. Vědí nejlépe, který je v dané chvíli nejvhodnější a často po vlastnoruční úpravě vypadají fantasticky a k nerozeznání od návštěvy kadeřnického salonu.

Asi nejpoužívanější letní účes je tzv. koňský ohon nebo cop. Je to rychlá úprava hodící se skoro ke každé činnosti. V období dovolených a trávení volných chvil u vody je skvělý účes také jednoduchý drdol, který patří také do kategorie nejoblíbenějších. V takto upravených vlasech vypadají ženy velmi přitažlivě.

Pomocí různých čelenek, stužek a sponek si dlouhovlásky dokáží naaranžovat letní účes, který z nich v kombinaci s úsporným oblečením udělá ozdobu letních dovolených.