Kupujeme kabáty a kozačky: zima klepe na dveře!

17. 11. 2014 | s.e.n.

picture-1-1360796470-3398342

I když to podle počasí venku příliš nevypadá, zima se hlásí o slovo. V půlce letošního listopadu to sice nepoznáme podle padajícího sněhu nebo zamrzlých loužích na chodnících, ale podle před sezonních zimních výprodejových akcí, které již spustili někteří online prodejci oblečení a obuvi. Výborná příležitost připravit svůj šatník na zimní období, trochu ho občerstvit a rozšířit o nové módní kousky.

V posledních dnech a týdnech se začaly prodávat zimní kabáty a zimní boty, zejména pak dámské kozačky. Někteří internetoví obchodníci poskytují na začátku sezony slevy na loňské zásoby, protože je potřebují vyprodat. I ve výprodejovém oblečení se dají najít zajímavé dámské a především pánské kabáty, které tolik nepodléhají módním sezonním vlivům. Nicméně za výhodnou cenu si v mnoha eshopech můžete koupit i kabáty z nových kolekcí módních značek, protože veliká konkurence na internetu tlačí ceny dolů.

Stejně tak to platí i o obuvi. Využijte akce typu Doprava zdarma nebo Sleva na druhé boty při nákupu jednoho páru bot. Dobře víte, že každá žena za sezonu ráda unosí více než jedny dámské kozačky!

Podívejte se toho nejlepšího, o čem jsme psali v předchozích dnech.

Prolistovat celý katalog Kabáty Bertoni.

Kozačky Geox jsou vyrobeny speciální technologii, která dává botám od značky Geox neobyčejné vlastnosti. Obuv mají prodyšnou a nepromokavou membránu, která zajišťuje přirozenou…

Prolistovat celý katalog Kozačky Geox.

Prolistovat celý katalog Kabáty Only.

Kabáty Vero Moda: nadčasové, stylové, prošívané, vlněné, melírované, s odepínacím límcem, na zip, na knoflíky, s páskem, s klopami, dlouhé i do kratší do pasu, zkrátka kabát na…

Prolistovat celý katalog Kabáty VERO MODA.