Kdo vyrábí plavky? Znáte všechny značky plavek?

Víte, kteří výrobci módy a oblečení vyrábějí také plavky? Určitě není nezbytné znát všechny značky plavek, když jsem si ale vybírala plavky na letošní letní sezonu, narazila jsem na zboží některých značek, u nichž by mě ani ve snu nenapadlo, že také nabízejí také svou vlastní kolekci plavek.

Rozhodla jsem se proto, jen tak pro zajímavost, udělat si malý přehled výrobců plavek, se kterým se chci v tomto článku s vámi  podělit. Protože možná i vám někdy přišla na mysl otázka, jestli třeba váš oblíbený výrobce zimního oblečení nemá ve své nabídce také plavky. Mě takové otázky napadají hlavně v ukrutné zimě, kdy s několika centimetrovou přikrývkou sněhu na kabátě čekám na MHD a abych neklepala kosu, tak se snažím vidět sama sebe někde na prosluněné pláži pobíhat v bikinách kolem moře.

Můj malý přehled výrobců plavek pochopitelně neobsahuje všechny firmy na světě, které plavky vyrábějí. Zaměřila jsme se na ty u nás nejznámější, nejvyhledávanější a nejoblíbenější značky, u nichž jsem zjišťovala, jestli také nabízejí plavky.