Jak zamaskovat faldíky pod plesovými šaty

Ne každá žena se může pochlubit postavou modelky. Nemusí jít přímo o obezitu, ovšem nějaký ten nedostatek na své figuře objeví téměř každá. Na břichu, bocích, stehnech a hýždích se rýsují nevzhledné faldy, faldíky, tukové polštářky, špíčky a špeky. Proto přijde vhod stahovací a zeštíhlující spodní prádlo.

Pokud žena nosí volné oblečení, není třeba se tímto problémem nějak zabývat. Horší to je v situacích, kdy se přiléhavému, obepínajícímu a elastickému oblečení nevyhne. A taková situace nastává např. v plesovém období.

Správný výběr prádla

Určitě není jednoduché obléknout větší proporce do stahovacího spodního prádla a už vůbec není jednoduché docílit toho správného efektu, aby vzezření postavy na plese lahodilo oku.

Nejdůležitější je vybrat si to správné zeštíhlující spodní prádlo:

  • zeštíhlovací kalhotky
  • stahovací bederní pásy
  • zeštíhlující body
  • stahovací spodničky
  • modelující korzety
  • stahovací šaty

Stahovací spodní prádlo zeštíhlí postavu, pěkně ji zformuje a zvýrazní pas. Navíc problémové partie chytře zakryje. To je přesně to, co žena potřebujeme. Každá žena přece touží po tom, připadat si neodolatelně a být pro svého drahého tou jedinou, vedle které se na plese hrdě nese jako páv.

Zeštíhlující a modelující kalhotky od Wolbar

Za vyzkoušení stojí zeštíhlující a modelující kalhotky od značky Wolbar. Ta je pověstná výrobou luxusního spodního prádla.

Kalhotky Wolbar jsou jedinečné tím, že zeštíhlují a vytvarují dámskou postavu. Zároveň ohromí kombinací materiálů. Kalhotky jsou zdobené mašličkami či krajkami.

Některé z nich mají vyšší střih (téměř pod prsa), který k pokožce jemně přilne díky silikonovým páskům.

Stahovací body značky Hanna Style

Bezešvé spodní prádlo Hanna Style je velmi oblíbené, protože je velmi praktické. Bezešvé spodní prádlo je pohodlné, prodyšné a díky antibakteriální úpravě se příjemně nosí.

V sortimentu Hanna Style lze najít veškerý typ stahovacího prádla, na které si žena vzpomene. Ať se jedná o stahovací kalhotky, zeštíhlující topy, stahovací šaty, zeštíhlující spodničky či stahovací body.

Stahovací body je navíc možné pořídit jak s úzkými, tak se širokými ramínky.

Zeštíhlující kalhotky ControlBody

Zeštíhlující spodní prádlo značky ControlBody, která své spodní bezešvé prádlo vyrábí v Itálii, je vyrobeno z kvalitních a prodyšných materiálů.

Kalhotky mají vyšší pas a perfektně stahují v oblasti břicha a boků, takže zřetelně vymodelují pas a v ženě vyvolají pocit pohody. Jsou vyráběny v různých velikostech a v několika různých barvách.

Stahovací kalhotky a formovací korzety značky Mitex

Značka Mitex patří mezi špičku na trhu se spodním prádlem. Mitex nabízí stahovací body, korzety, kalhotky, legíny a další prádlo pro formování postavy.

Stahovací spodní prádlo je vkusné, nenápadné a elegantní. Stahovací kalhotky jsou buď klasické, které mají střih do pasu a jsou zdobené všitou krajkou, nebo stahovací kalhotky vyššího střihu, které jsou vybaveny speciálním pásem na břicho.

Formovací korzet Mitex je doplněn všitou podprsenkou s pevnými nebo odnímatelnými ramínky. Korzet krásně zpevní celou oblast trupu a zároveň pozvedne a zvýrazní poprsí.

Stahovací korzety a stahovací kalhotky jsou k dostání v mnoha velikostech. Při výrobě stahovacího prádla Mitex jsou použity materiály jako bavlna, elastan, lycra nebo polyamid.