Jak zamaskovat faldíky pod plesovými šaty

Ne každá z nás se může pochlubit postavou modelky. Nemusíme být doslova obézní, abychom na nějaký ten nedostatek na své figuře narazily. Na břichu, bocích, stehnech a hýždích se nám rýsují nevzhledné faldy, faldíky, tukové polštářky, špíčky a špeky. Holt i na nás padl černý Petr a my jsme vděčné, že existuje stahovací a zeštíhlující spodní prádlo, o kterém jsme slýchávaly z úst našich matek, kterému jsme se kdysi vysmívaly a přísahaly, že ho nikdy nebudeme potřebovat.

Pokud máme volné oblečení, není třeba se tímto problémem nějak zabývat. Horší to je v situacích, kdy se přiléhavému, obepínajícímu a elastickému oblečení nevyhneme. A taková situace nastává např. v plesovém období, kdy nás drahá polovička (manžel, milenec, přítel), nebo laskavý příbuzný (bratr, bratranec, otec, otčím, děda) vytáhne na bál.

Určitě není jednoduché vecpat naše proporce do stahovacího spodního prádla a už vůbec není jednoduché docílit toho správného efektu, aby naše vzezření na plese lahodilo oku. Nejdůležitější však je vybrat si to správné zeštíhlující spodní prádlo:

  • zeštíhlovací kalhotky
  • stahovací bederní pásy
  • zeštíhlující body
  • stahovací spodničky
  • modelující korzety
  • stahovací šaty

Stahovací spodní prádlo zeštíhlí postavu, pěkně ji zformuje a zvýrazní pas. Navíc problémové partie chytře zakryje. A to je přesně to, co potřebujeme. Každá žena přece touží po tom, připadat si neodolatelně a být pro svého drahého tou jedinou, vedle které se na plese hrdě nese jako páv. No, řekněte samy, která z vás by nechtěla navodit iluzi, že je obdařena dokonalou postavou?

Zeštíhlující a modelující kalhotky od Wolbar

Zeštíhlující a modelující kalhotky od značky Wolbar, která je pověstná svou výrobou luxusního spodního prádla, jsou jedinečné nejen tím, že zeštíhlují a vytvarují dámskou postavu, ale také svou kombinací materiálů. Kalhotky jsou zdobené mašličkami či krajkami. Některé z nich mají vyšší střih (téměř pod prsa), který k pokožce jemně přilne díky silikonovým páskům.

Stahovací body značky Hanna Style

Bezešvé spodní prádlo Hanna Style je velmi oblíbené, protože je velmi praktické. Bezešvé spodní prádlo je pohodlné, prodyšné a díky antibakteriální úpravě se příjemně nosí. V sortimentu Hanna Style nalezneme veškerý typ stahovacího prádla, na které si vzpomeneme. Ať se jedná o stahovací kalhotky, zeštíhlující topy, stahovací šaty, zeštíhlující spodničky či stahovací body.

Stahovací body je navíc možné pořídit jak s úzkými, tak se širokými ramínky.

Zeštíhlující kalhotky ControlBody

Zeštíhlující spodní prádlo značky ControlBody, která své spodní bezešvé prádlo vyrábí v Itálii, je vyrobeno z kvalitních a prodyšných materiálů. Zeštíhlující kalhotky mají vyšší pas a perfektně stahují v oblasti břicha a boků, takže zřetelně vymodelují pas a v ženě vyvolají pocit pohody. Jsou vyráběny v různých velikostech a v několika různých barvách.

Stahovací kalhotky a formovací korzety značky Mitex

Značku Mitex řadíme mezi špičku na trhu se spodním prádlem. Mitex nabízí stahovací body, korzety, kalhotky, legíny a další prádlo pro formování postavy. Stahovací spodní prádlo je vkusné, nenápadné a elegantní. Stahovací kalhotky jsou buď klasické, které mají střih do pasu a jsou zdobené všitou krajkou, nebo stahovací kalhotky vyššího střihu, které jsou vybaveny speciálním pásem na břicho. Formovací korzet Mitex je doplněn všitou podprsenkou s pevnými nebo odnímatelnými ramínky. Korzet krásně zpevní celou oblast trupu, pozvedne a zvýrazní poprsí.

Stahovací korzety a stahovací kalhotky jsou k dostání v mnoha velikostech. Při výrobě stahovacího prádla Mitex jsou použity materiály jako bavlna, elastan, lycra nebo polyamid.