Jak stahovat videa z YouTube?

Určitě se vám už někdy stalo, že jste si chtěli stáhnout nějaké video z portálu youtube. Com a nevěděli jste jak na to. Dnes vám zde tedy přidávám rovnou dva způsoby jak si video stáhnout bez jakýchkoliv programů.

1. Keepvid. Com

V první řadě musíte jít na web ww. Youtube. Com a tam si zkopírovat URL videa, které chcete stáhnout. Po zkopírování URL přejděte na web www. Keepvid. Com a vložte URL to kolonky vyznačené na obrázku. 

Klikněte na tlačítko download a čekejte dokud se vám načítají všechny možné odkazy.

Při každém linku je napsán formát i velikost videa. Teď už stačí pouze kliknout na odkazu podle kvality kterou chcete a bez problémů si můžete video stáhnout do vašeho PC.

2. Linkyoutube. Com

V případě stahování z webu linkyoutube.Com máte trochu omezenější výběr co se týče velikosti a formátů videa, ale stále si můžete video stáhnout rychle a jednoduše.

Otevřeme si v internetovém prohlížeči video uložené na serveru youtube. Com a v adresním řádku pouze předpisem před youtube. Com / xxx slovíčko link.

Celý odkaz pak vypadá nějak takto:

Stačí už jen stisknout ENTER a načte se vám web na kterém si video můžete stáhnout. 

V tomto případě máme na výběr ze tří formátů videa. Stačí už jen kliknout na odkaz a vyskočí vám možnost uložit si video do PC.

Doufám, že vám tento návod pomohl a že ho nebudete používat pro žádné nelegální účely. Příjemné stahování.

.