Jak požádat dívku o telefonní číslo?

Pro většinu z nás může být získání telefonu od dívky více než těžký úkol. Pokusím se vám, ale představit mých pár tipů a triků, které vám snad při této úloze pomohou. A možná pomohou i při budování dalšího přátelství, lásky a možná i něčeho víc!

1. Tip

Při krátkém setkání můžete mít často jen jeden krátký pokus získat číslo. Pokud to pokazíte, máte smůlu a možná přijdete o dívku na celý život.Zkuste trošku zariskovat. Nejpodstatnější je však důvěra ! Stůjte nebo seďte rovně, nehrbte se! Dívejte se dívce přímo do očí a neustále se usmívejte.

2. Tip

Nebojte se promluvit na cizích lidí. Často jsou osamělý a jsou daří pokud vidí, že je o nich zájem.

3. Tip

O číslo byste neměli požádat hned. Zkuste před tím vést alespoň krátkou konverzaci.Nejlepší něco vhodné situaci, okolí a její povaze (to bývá těžko odhadnutelné). Pokud jste např. Na čerpací stanici můžete konverzovat o autech, benzínu. Pokud v supermarketu tak o drahých cenách, výběru potravin, kulinářských zážitcích.

Snažte se udržet konverzaci tak, aby byla zvědavá a chtěla vědět víc! Pokud se vám toto podaří je vaše. Už se jen omluvte, že musíte jít, nebo že byste to rádi probrali například při kávě, či při večeři.V tu chvíli vám dá své telefonní číslo asi každá.

4. Tip

Ptejte se na otázky, na které se neodpovídá „ano“ a „ne“. Hledejte takové, kde je potřebná dlouhá odpověď, která rozvíjí vaši debatu. O nic jiného vám v tu chvíli nejde.

5. Tip

Nezapomeňte však že to, že vám dívka dalo své číslo, ještě nemusí znamenat, že má o vás velký zájem. Je to však nejlepší cesta jak začít nový vztah. 

Přejeme vám hodně štěstí a krásný nový nalezen vztah!

.