Ignorujte konfekci s CODE:MODE

Akce, jejíž minulý ročník přilákal tisíce nadšenců pro originální módu, se opět vrací do karlínské haly. Představí rekordní množství módních návrhářů, designérů a šperkařů. Řeč je o akci Code:Mode – Prague free fashion weekend, kterou mohou zájemci navštívit ve dnech 9. až 11. dubna.

Stará tovární hala v pražském Karlíně se na jediný víkend stane rájem pro všechny, které už nebaví nudný dovozový mainstream. Na své si zde přijde každý, kdo chce poznat a podpořit mladé české návrháře a třeba i oživit svůj šatník o kousky, které nikde jinde nejsou k mání.

Fler.cz je mediálním partnerem akce a na místě budou návštěvníci moci potkat mnohé jeho tvůrce, většina vystavujících totiž nabízí svoje výrobky také na Fleru.

Projekt Code:Mode – Prague free fashion weekend vzniknul před 4 lety s cílem prezentovat široké veřejnosti novou, neokoukanou módu.

Za čtyři roky se akce rozrostla natolik, že letos na Code:Mode své butiky a stánky otevře více než 100 návrhářů, designérů a šperkařů. Nebudou mezi nimi chybět jak známé značky jako Young Primitive či Popular, tak méně známé, ale o nic méně originální značky jako Atom Rat nebo Akari. Všechny s lákavým podtitulem „Ignorujte konfekci!“.