Erotické spodní prádlo na rozehřátí chladných jarních dnů

picture-27-1360159001-9190369

Ne nadarmo se tradují rčení březen, za kamna vlezem a buben, ještě tam budem.

Letošní příchod jara nejara se nese ve znamení sněhu a rampouchů. Ideální čas zalézt si do postýlky a počkat na teplé paprsky jarního sluníčka pěkně v teploučku, v náručí svého milého. K tomu ale budeme potřebovat něco hodně svůdného na sebe. Pojďte se podívat na malou kolekci spodního erotického prádla, které nás ženy v těchto chladných jarních dnech dokáže zahřát a naše muže rozžhavit (bez ohledu na to, co ukazuje teploměr).

A třeba se nám v tomto krásném sexy svůdném spodním prádle podaří rozehřát i to letošní chladné jaro.

Erotické body a bodystocking

I když budeme mít pelíšek hezky vyhřátý, bez něčeho z „většího kusu látky“ na sobě se neobejdeme. Chce to nějaké sexy body!

„Jaro už je někde tady! Už ho slyším!“

„A co ukazují venkovní senzory?“

„Že mám jít ještě za tebou do postýlky.“

Erotické župany a košilky

Pokud máte opravdu chladný byt a nebo v koupelně dlažbu, od které jde zima, nezapomeňte si obléct erotický župánek nebo svůdnou košilku. A myslete také na to, že ty síťované košilky, co vypadají nádherně, vás příliš nezahřejí. Tak šupky hupky chlapovi do náruče, ať je krásně teploučko!

Erotické kalhotky a komplety

Opomenout nesmíme ani sexy kalhotky a na ně, pro vaše erotické hrátky, erotické komplety.

„Je libo kávičku, víno nebo snad něco ostřejšího? A nepotřebujete vysát …pokoj?“

A až se pořádně rozdovádíte a rozehřejete, až bude vaše postel toužebně rozžhavená jako samotné peklo, pak to poslední, čím vašeho milence uhranete, budou neskutečně sexy kalhotky. A jelikož jarními svátky jsou odjakživa Velikonoce, předveďte partnerovi například svůdného zajíčka s roztomilým ocáskem na zadečku.