Dior Capture Totale: Eva Herzigová je žena, která nestárne

Česká modelka Eva Herzigová je pro rok 2013 ambasadorkou luxusní módní značky Dior. Stane se tváří Dior Beauty.

Eva Herzigová není již pouze Miss Wonderbra, ale je také zaslouženou maminkou, která je již potřetí těhotná. I když na to zdaleka nevypadá, také ona už oslavila čtyřicáté narozeniny. Přesto je stále překrásná!

A věřte, že Dior si tuto top modelu z „devadesátých“ let pro svou kampaň nevybral náhodou.

Cílem kampaně je totiž propagace krémů a přípravků proti stárnutí Capture Totale. Nová módní kampaň značky Dior staví na smyslné kráse bývalé supermodelky a zdůrazňuje její krásnou pleť.

Do kolekce Capture Totale patří celá řada kosmetických přípravků proti stárnutí. Tento typ kosmetiky pro ženy je velmi žádaný a v současné době je o kosmetické přípravky proti stárnutí celosvětově zaznamenáván zvýšený zájem.

Kromě krémů proti stárnutí zde najdeme krémy proti vráskám, noční pleťové krémy, esence proti očním váčkům, hydratační oční krém, přípravky na obnovu pleti, pleťové sérum, tonikum na vyhlazování pleti, omlazující noční kúru, rozjasňující krém proti vráskám, pleťový peeling … a mnoho dalšího … na aktuální ceny těchto výrobků se můžete podívat v tomto eshopu.

Kosmetická řada Capture Totale je určena všem ženám, které nechtějí zestárnout, a proto dbají na kompletní a globální anti-ageing péči o pleť.