Diesel Fuel for Life Femme – dámská parfémovaná voda

Parfémy značky Diesel jsou pověstné svými originálními flakónky. To však u této dámské vůně není tak úplně pravda. Její flakónek na první pohled působí spíše jednoduše a sofistikovaně, což má také svůj důvod.

Sofistikovaná a elegantní dámská vůně Diesel Fuel for Life Femme nepostrádá svěžest ani originalitu. Každá kapka tohoto parfému je zkrátka jako elixír pro jeho nositelku.

Dámská parfémovaná voda Diesel Fuel for Life Femme je určena ženám, které možná na první pohled vypadají elegantně a nedostupně, avšak uvnitř nich se skrývá romantická duše.

Hluboce ženská vůně Diesel Fuel for Life Femme pohltí všechny smysly, nemusí to však být zrovna láska na první pohled. Na tuto vůni si stojí počkat, vychutnat si ji a objevit její kouzlo.

Složení dámského parfému Diesel Fuel For Life Femme:

  • lahva: mandarinka, pepř
  • srdce: jasmín, rybíz
  • základ: pačuli, pižmo

Krásná svěží a elegantní vůně od samotného počátku až do konce, tak takový zážitek lze s tímto dámským parfémem značky Diesel očekávat.

Nejprve vůně přivítá svěží mandarinkou a jiskrným pepřem. Následně se lze těšit z přítomnosti aromatického jasmínu a sladkého rybízu. Nakonec přichází pačuli a nečekaně smyslné pižmo. No není to velmi příjemná kombinace?