Diane Kruger pro Calvin Klein

Calvin Klein Fragrances dnes oznámily, že novou tváří reklamní kampaně vůně Calvin Klein, která bude probíhat letos na podzim, je herečka Diane Kruger.

Velmi očekávaná nová dámská vůně značky Calvin Klein, Calvin Klein Beauty, je zařazena do existujícího portfolia světově proslulých vůní. Její představení proběhne již na podzim a další informace o produktu budou oznámeny v nejbližší době.

Herečka Diane Kruger se stala jednou z tváří velmi známých kampaní pro vůně Calvin Klein. Zařadila se tak do skupiny modelek a hereček této legendární a ikonické značky, mezi které patří například Kate Moss, Scarlett Johansson, Christy Turlington, Natalia Vodianova a Eva Mendes. Slavné reklamní kampaně značky Calvin Klein vyvolávají kontroverzi a těší se zájmu společnosti už 40 let.

Diane Kruger prvně upoutala pozornost diváků ve filmu Miluj mě, prosím a poté se proslavila ústřední rolí Heleny ve filmu Trója. V poslední době si zahrála ve filmu Quentina Tarantina nominovaném na Oskara s názvem Hanebný parchanti, za nějž získala několik ocenění. Je nominována také na ceny SAG (Screen Actors Guild Award).

Společnost Calvin Klein, dceřinná společnost Phillips-Van Heusen Corporation, patří mezi přední designérská a marketingová studia na světě. Navrhuje a prodává dámské a pánské módní kolekce oblečení a řadu produktů, které se vyrábí a jsou prodávány prostřednictvím rozsáhlé sítě licenčních dohod a dalších ujednání po celém světě.

Lifestylové značky zahrnují návrhářské kolekce Calvin Klein Collection, ck Calvin Klein, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans a spodní prádlo Calvin Klein. 

Značky Calvin Klein nabízejí celou řadu různých produktů od oblečení, doplňků a bot přes oblečení na spaní, punčochového zboží, ponožky, plavky až po pásky, brýle, hodinky, šperky, kabáty, obleky a parfémy s kosmetikou, a dokonce i produkty do domácnosti. Pozor na různé zboží jako např. plavky z Číny, které mohou tuto a podobné značky falšovat.