Dámské letní kraťasy do horkého počasí

Dámské kraťasy nebo-li dámské šortky k létu a jeho horkým dnům neodmyslitelně patří, stejně tak jako třeba letní šaty.

V teplých letních dnech, kdy teploty atakují hranici 30 stupňů, jsou ženy rády za jakýkoli typ oblečení, který vypadá dobře a hlavně nezakrývá velkou část těla. V horkých dnech vybírají ženy spíše minimalistické módní kousky. Každá žena má totiž ráda, když se na ni oblečení nalepí a když se v něm příliš potí.

A tak s radostí v letních dnech nakupují ženy a dívky dámské letní kraťasy nebo šortky. Poměrně rozsáhlou aktuální kolekci letních šortek pro ženy nabzí například katalog módy na Stylamo.cz.

Různé délky a materiály

Dámské kraťasy mají různou délku tak, aby se zavděčily mnoha ženám. Takže z letních šortek si vyberou jak ženy dračice, které upřednostňují mini délku, tak starší dámy, které preferují spíše eleganci. Těm vyhovuje délka těsně nad kolena nebo pod kolena.

Teenagerky pak rády volí délku letních kraťasů do půli stehen. Výjimkou však nejsou ani kraťasy tříčtvrteční délky, tedy do půli lýtek.

Stejně jako je možné volit z velké nabídky délek, je možné vybírat i z velkého množství materiálů. Oblíbené u žen jsou džínové šortky, které patří k nesmrtelným kouskům oblečení. Dále jsou to sportovní kraťasy, šusťákové šortky, ovšem hitem se staly i retro šortky či elastické přiléhavé kraťasy. Z letní nabídky dámských šortek si vybere opravdu každá.