Dámské letní kraťasy do horkého počasí

picture-29-1369836218-1868893

Dámské kraťasy nebo chcete-li dámské šortky k létu a jeho horkým dnům neodmyslitelně patří, stejně tak jako třeba letní šaty.

V teplých letních dnech, kdy teploty atakují hranici 30 stupňů, jsme my ženy rády za jakýkoli typ oblečení, který vypadá dobře a který navíc nezakrývá velkou část těla. Důvod, proč v takových hicech vybíráme spíše minimalistické módní kousky, nevězí snad v tom, že by převážná většina z nás byla exhibicionistkami, ale v tom, že ani my nemáme rády, když se na nás oblečení nalepí, když se v něm příliš potíme nebo když nám je v něm nepříjemně a navíc horko.

A tak s radostí v letních dnech nakupujeme dámské letní kraťasy nebo šortky. Je jedno, jaké slovo použijeme, obě tato slova znamenají totéž a vznikla ze stejného slovního základu (kraťasy od českého slova krátký, šortky z anglického short, tj. česky krátký). Na poměrně rozsáhlou aktuální kolekci letních šortek pro ženy se můžete podívat do katalogu módy na Stylamo.cz.

Dámské kraťasy mají různou délku tak, aby se zavděčily mnoha ženám. Takže z letních šortek si vyberou jak ženy dračice, které upřednostňují mini délku, tak starší dámy, které preferují spíše eleganci, tedy jim vyhovuje délka těsně nad kolena nebo pod kolena. Teenagerky pak rády volí délku letních kraťasů do půli stehen. Výjimkou však nejsou ani kraťasy tříčtvrteční délky, tedy do půli lýtek.

Stejně jako je možné volit z velké nabídky délek, je možné vybírat i z velkého množství materiálů. Oblíbené u žen jsou džínové šortky, které patří k nesmrtelným kouskům oblečení. Dále jsou to sportovní kraťasy, šusťákové šortky, ale hitem se staly i retro šortky či elastické přiléhavé kraťasy. Z letní nabídky dámských šortek si vybere opravdu každá. Tak směle do toho, ať si můžete užít ještě posledních pár týdnů pravého letního počasí.

Nechte se inspirovat při výběru, jaké šortky koupit:

Prolistovat celý katalog Kraťasy Only.

Kraťasy Ragwear jsou skvělým základem pro letní ležérní outfit. Pražská značka Ragwear se zaměřuje na módu pro každodenní nošení, je ovlivněna stylem ulice a jelikož streetová…

Prolistovat celý katalog Kraťasy Ragwear.