Freshbedýnky

Freshbedýnky je online obchod nabízející bedýnky, ovoce, zeleninu, bylinky, houby a další čerstvé a kvalitní potraviny. Od roku 2009 se soustředí výhradně na BIO výrobky.

Freshbedýnky vznikly díky odhodlání dvou mladých lidí, kteří chtěli rozhýbat český trh s kvalitními potravinami. Rok 2009 se stal začátkem realizování nabídky pouze BIO kvalitních výrobků.

Podnikání pokračovalo spojením se silným partnerem – SKLIZENO Foods. Společnou vizí se stalo vytvoření trhu s dostupností pro ještě více osob.

Majitelé společnosti chtějí, aby se BIO vnímalo jako standard, tedy normálnost a přirozenost. Nejen z pohledu výživy, ale také podle způsobu pěstování a zacházení s krajinou. 

V současné době online obchod nabízí bedýnky, ovoce, zeleninu, bylinky, houby, pečivo, maso, ryby, mléčné výrobky. Garance spokojenosti patří k důležitým součástem obchodu.

O plodiny se pečuje v moderních skladech, vybavených boxy s řízenou cirkulací vzduchu. Jednotlivé plodiny se takto přechovávají v ideálních podmínkách.

Díky jedinečné technologii BIO TURBO se zabraňuje šíření plísní a jejich spor, rovněž se redukuje množství ethylenu ve vzduchu.