Dietní zeleninové těstoviny: Skvělý oběd pro celiaky, diabetiky i vegany

Hubnete? Vyhýbáte se lepku? Nebo už dávno nejíte nic živočišného původu? Rádi si pochutnáte na dobrém jídle, ale chcete mít jistotu, že bude bez zbytečných kalorií? Právě pro vás jsou jako stvořené dietní zeleninové těstoviny. Novinka, kterou ocení snad všichni z nás!

spaghetti-815385__180-3335566Přiznám se, těstoviny miluju. Patří k mým nejoblíbenějším jídlům hned z několika důvodů – výborně chutnají, jsou lehké, rychle se připravují a nabízejí tolik kombinací! Stačí přidat bylinky, zeleninu a hned je na světě výtečné zdravé jídlo, které mi vždycky zaručeně zvedne náladu. A linie? Stále perfektní. Takže přestaňte také hladovět, jezte zdravě a hubněte – s těstovinami Perfect Pasta to bude snadné.

Zeleninové těstoviny Perfect Pasta

Že by byly dietní zeleninové těstoviny opravdu tak perfektní, jak říká název. No ano, posuďte sami. Tyto zeleninové těstoviny jsou stoprocentně přírodním produktem.

Těstoviny Perfect Pasta jsou

  • bez lepku
  • bez tuku
  • bez kalorií
  • bez cukru

Proto si je oblíbili lidé, kteří holdují zdravému životnímu stylu, hubnou a rozhodli se nezatěžovat svůj organismus. Zeleninové těstoviny Perfect Pasta jsou vhodné také pro udržení váhy po skončení diety, využít je můžete i během detoxikační kůry.

Kromě toho vyhovují i lidem se speciální dietou, jako jsou:

  • Vegetariáni a vegani.
  • Diabetici.
  • Celiakové.
  • Sportovci.

Těstoviny 21. století

Tak jsou také zeleninové těstoviny Perfect Pasta označovány. Důvod je jednoduchý. Doporučují je totiž i nutriční poradci nebo odborné asociace – jmenovitě například STOB, Klub celiakie Brno nebo Asociace výživových poradců.

Kromě toho je obsah těstovin Perfect Pasta pravidelně kontrolován u renomované České laboratoře ALS. Zeleninové těstoviny Perfect Pasta jsou vyráběny podle nejvyšších kvalitativních standardů platných v Evropské unii a získaly prestižní certifikát HACCP, ORGANIC CERTIFICATE nebo KOSHER CERTIFICATE.

Štítky: dieta, těstoviny, zeleninové těstoviny