Svatební stoly

Svíčky, svícny, ubrousky, květiny, balóny a také svatební stoly jsou neodmyslitelnou součástí každé svatby. Pokud chceme, aby byla svatba výjimečná a aby se na ní hosté cítili co nejlépe, musí být stoly co nejlépe ozdobené.

Ihned po rozlučce se svobodou následují velké přípravy oné události, která změní příjmení nové manželce. Musí se vybrat ideální místo, jídlo a šaty dle představ budoucích manželů.

Hned na začátku plánování svatby se musíte rozhodnout v jaké barvě bude svatba probíhat. Všechny barvy jsou dobře. Do popředí se dostávají výrazné a živé barvy jako je tyrkysová, zelená, bordó, červená, sytě-oranžová a podobně.

Následně je třeba vybrat detaily na doladění svatebního stolu – například svícny, květy a jiné. Dalším vynikajícím doplňkem jsou mašle na židle. Sluší se přidat i dárky pro hosty vložené v malých taštičkách, které si hosté po svatbě vezmou s sebou. 

Jelikož svatby jsou velké slavnosti pro mnoho lidí, je třeba lidi usadit. Proto jsou stoly pospojovány do jednoho velkého svatebního stolu. Pokud jeden nestačí, pak jsou stoly uspořádány jinak, záleží na svatebčanech.

Stoly jsou velkou vizitkou svatby. Když hosté vstoupí do sálu, stoly a výzdoba jsou první věcí, které si všimnou, protože zabírají velkou část sálu. 

Aby lidé spolu ladili je dobré vytvořit jmenovky v barvě, v níž se organizuje celá svatba.

Plánování svatby je časově i fyzicky náročná záležitost. Proto se o to nemusíte starat jen vy. Jsou firmy, které to vše zajistí a připraví za vás.