Jak na rozlučku se svobodou pro nevěstu a ženicha – nápady, hry

Existuje pouze jedna událost před samotným svatebním obřadem, kde je ženich a nevěsta středem pozornosti, a tou je rozlučka se svobodou. V závislosti na budoucím manželi může být rozlučka se svobodou tak jednoduchá jako například nenápadný víkend v lese s několika blízkými přáteli nebo zábavný den plný pití a golfu. Budoucí nevěsty většinou touží po nezapomenutelném relax zážitku. Jak na rozlučku se svobodou? 

Rozlučka se svobodou je oslava pořádaná na počest nadcházejícího sňatku muže a ženy. Obvykle se jí účastní nejbližší přátelé a členové rodiny. Rozlučky se svobodou mají tak trochu špatnou pověst. Není to tak vždy. 

Je na ženichovi a nevěstě, aby rozhodli, jak velký večírek by to měl být. Někteří mohou mít malou svatební party, ale rozšíří pozvání na blízké přátele a rodinu, o kterých si myslí, že by víkend udělali ještě zábavnější. Ten, kdo plánuje rozlučku se svobodou, by si měl před odesláním pozvánky vyjasnit seznam hostů s ženichem nebo nevěstou, a každý, kdo se rozlučky se svobodou účastní, by měl být pozván i na svatbu. 

Kdo pořádá rozlučku se svobodou?

Rozlučku se svobodou tradičně plánuje ženichův nebo nevěstin svědek nebo jejich nejbližší přátelé, ale neexistuje žádné pravidlo, které by bránilo budoucím manželům naplánovat si vlastní rozlučku se svobodou sami. Ať tak či onak, ten, kdo plánuje rozlučku, by měl sdělit svatebčanům všechny důležité informace s dostatečným předstihem, aby se mohli domluvit na účasti.

Kdy uspořádat rozlučku se svobodou?

Obvykle jeden až tři měsíce před svatbou. Je vhodné naplánovat rozlučku se svobodou ženicha a rozlučku se svobodou nevěsty na stejný víkend, aby měl pár podobné, a přesto značně odlišné zážitky, o kterých si později mohou vyprávět. Vlastní plánování rozlučky se svobodou by mělo začít zhruba tři až šest měsíců před oslavou, podle toho, jak propracovaný bude itinerář. 

Jak moc by se měl ženich nebo nevěsta zapojit do plánování rozlučky se svobodou?

Ten, kdo má plánování rozlučky na starost, by měl nechat snoubence rozhodnout, jak moc se chce zapojit do plánování vlastní rozlučky se svobodou. Někdy je ženich nebo nevěsta celým víkendem zcela zaskočen a nechá vše na svědkovi.

Kdo zaplatí rozlučku se svobodou?

Ve většině případů je to každý sám za sebe. Všichni účastníci si platí vše sami včetně jídla, ubytování a aktivit. Ten, kdo rozlučku plánuje, by měl každému sdělit průměrný odhad těchto nákladů ještě předtím, než hosté pošlou peníze na zálohy nebo si zarezervují letenky.

Někdy rodiče ženicha uhradí část nákladů, ať už se jedná o jídlo, část nákladů na hotel nebo pronájem domu nebo na nějakou aktivitu. 

Dávají se na rozlučce se svobodou dárky?

Dárky na rozlučku se svobodou nejsou povinné, ačkoli někteří účastníci se rozhodnou přinést drobné pozornosti, které si skupina může během oslavy užít. Jaký dárek dát budoucímu manželovi? Obvykle se jedná o alkohol, doutníky, sportovní vybavení nebo společenské hry. Další variantou je, že skupina uhradí náklady ženicha nebo nevěsty na některou z akcí například večeři, rundu drinků nebo konkrétní výlet.

Dalším originálním dárkem, který budoucí manželku zaručeně dostane do kolen, je dopis pro nevěstu na rozlučku. Dopis pro nevěstu na rozlučku je často velmi dojemný a poukazuje na společně zažitá léta s přáteli za svobodna. 

Rozlučka se svobodou pro ženicha bývá zpravidla trochu víc divoká, a tak ho dopis na rozlučku tolik nedostane jako jeho citlivou nevěstu. Rozlučka se svobodou přináší s sebou spoustu her, které pro ženicha mohou přátelé připravit.

Je skoro tradicí, že si party přátel jak nevěsty, tak ženicha, vyrobí trička s nápisem rozlučka se svobodou. Je to nejen vtipné, ale i to partu přátel odliší od ostatních. Trička rozlučka se svobodou usnadní i hledání jednotlivců party v narvaném klubu. 

Kdo by měl být pozván na rozlučku se svobodou?

Jakmile jste vymysleli místo, kde se bude den/víkend konat, měli byste s ženichem nebo nevěstou probrat, jaké hosty pozvat. To je pravděpodobně jedna z nejdůležitějších, ale někdy přehlížených oblastí.

Nejprve si musíte ujasnit, zda chcete jít s hosty tradiční cestou, nebo se odklonit na novější území rozluček se svobodou – společné večírky nebo společné večírky ženicha a nevěsty.

Společné večírky získávají na popularitě díky nárůstu počtu lidí, kteří se berou ve vyšším věku, a jsou novinkou na scéně rozluček se svobodou. Názory na toto téma se různí, ale ujistěte se, že jste se rozhodli tak, jak si myslíte, že umožníte ženichovi nebo nevěstě, aby se na poslední noc „svobody“ co nejvíce sblížili s těmi, kteří jim po celou dobu stáli po boku.

Pokud je v plánu malá svatba nebo svatba v cílové destinaci a rozlučka se svobodou bude v rodném městě, měli byste bez obav pozvat i hosty, kteří nemusí být pozváni na svatbu, jakmile to schválí snoubenec. Nezapomeňte, že rozlučka se svobodou je příležitostí oslavit budoucích manželů život, který vede ke svatbě, takže nemusíte nutně zahrnout pouze ty, kteří jsou pozváni na skutečnou svatbu.

Přátelé se mohou složit a za tyto peníze koupit ženichovi nebo nevěstě lístek na jejich oblíbenou hudební skupinu nebo hudebního interpreta.

Jak přežít loučení se svobodou

Existuje mnoho různých způsobů, jak uspořádat rozlučku se svobodou, od luxusních pětihvězdičkových večeří až po víkend v kasinu. Bez ohledu na to, jakou party člověk preferuje, však existuje několik základních tipů a rad, které stojí za to dodržovat. Tyto zásady co dělat a co nedělat mohou oslavu rozhodit.

 •  Originalita

Pokud skupina tráví čas vždy ve stejném baru nebo chodí do stejné restaurace či klubu, neměla by se vracet na rozlučku se svobodou na toto místo. Vzít ženicha nebo nevěstu někam jinam. Ať už si to přizná, nebo ne, je to pro něj a pro ni velká událost, tak je třeba udělat něco výjimečného. 

 • Únava musí stranou 

To je důležité zejména při víkendových výletech nebo jednodenních výletech. Není tu řeč o tom, že by se muselo dělat něco nezákonného, ale několik skutečně jednoduchých věcí může pomoci zajistit, aby všichni byli plní energie a večírek si užili. Na víkendové rozlučce se svobodou může být těžké se vyspat, zejména pokud je v plánu noční pokerový turnaj.

Nejlepší variantou je proto nezapomenout na denní příjem kávy. Nemalé peníze ušetří kávovar na cesty. 

 • Snoubenec nebo snoubenka nesmí litovat

Koneckonců jsou stále zasnoubení, tak není na místě je příliš vyvést z míry. Úkolem svědka je zajistit, aby se ženich nebo nevěsta chovali slušně, což je vlastně druhá nejdůležitější věc, kterou má na starosti – kromě plánování rozlučky se svobodou. Všichni ostatní jsou na to sami, jen nezapomenout dohlížet na ženicha. 

 • Rozlučka se svobodou – hry 

Navzdory všemu vzrušení a plánování, které se chystá na oslavu rozlučky se svobodou, je nejdůležitější se prostě bavit. Nakonec jsou to všichni přátelé, kteří společně oslavují důležitý okamžik v životě ženicha a nevěsty. Neztrácejte to ze zřetele mezi všemi ostatními šílenostmi, které se mohou, ale nemusí dít. A nezapomeňte, že na konci dne nezáleží na tom, kde jste nebo co budete dělat – záleží na tom, s kým jste.

Nejoblíbenější hrou na rozlučce se svobodou je zaručeně Nikdy jsem. Všichni z party si sednou společně do kruhu a pokládají si navzájem originální otázky typu: „Nikdy jsem neoslovil dívku/kluka v baru.“ Ten, kdo to udělal, se musí napít alkoholu. 

Rozlučka se svobodou nemusí být vždy divoká. Někteří mají rádi klidné posezení u vína v příjemné restauraci.

Kroky k plánování rozlučky se svobodou

Naplánovat rozlučku se svobodou není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Organizátoři z řad přátel nebo rodiny by měli popadnout papír a tužku a vše si napsat, ideálně si vyrobit seznam. To, jak přežít loučení se svobodou v pořádku a bez následné bolesti hlavy, je na každém. 

1. Určete seznam hostů

Rozhodněte se, kolik lidí a koho chcete mít při oslavě kolem sebe. 

2. Vyberte si místo

Vymyslete atmosféru a ústřední téma rozlučkového víkendu. Ať už se jedná o výlet na utkání oblíbeného sportovního týmu v play-off nebo o kempování v odlehlé chatě v lesích, relax víkend v horách, rozhodnutí o atmosféře je prvním krokem k zúžení místa pro rozlučku se svobodou. Pokud se rozhodnete uspořádat rozlučku formou garden party, zvažte koupi party stanu.

3. Stanovte datum 

Předběžně vyberte několik víkendů na rozlučku se svobodou, a nechte si od všech říct, který víkend jim vyhovuje nejlépe, nebo zda mají nějaké plány, které nemohou vynechat. Určitě se najde jeden víkend, kdy se budou moci zúčastnit všichni. Odtud už začne skutečné plánování rozlučky se svobodou.

4. Rezervujte ubytování

Pro cílové destinace rozlučky se svobodou se téměř vždy doporučuje zvolit pronájem domu místo hotelových pokojů. Tímto způsobem můžete mít v domě potraviny, takže nemusíte jíst každé jídlo venku. Navíc jedna z nejlepších chvil je probuzení se všemi a rekapitulace předchozí noci. Usnadňuje to i takové věci, jako je stravování a parkování, pokud někteří z hostů jedou autem.

Než si rezervujete rozlučkové sídlo, nezapomeňte si s hosty vyjasnit náklady na ubytování. Zajistíte tak, že jim cena nebude vadit, spolu s rozdělením pokojů, pokud budou sdílet postel s někým, koho možná neznají. 

5. Naplánujte aktivity 

Ano, rozlučky se svobodou zahrnují víc než jen pití velkého množství alkoholu. Ujistěte se, že jste si naplánovali nějaké prostoje v souvislosti s událostmi, zejména v den příjezdu všech. Naplánujte dva až tři skupinové výlety, ať už jde o golf, sportovní akci, prohlídku pivovaru nebo procházku po barech. Nechcete, aby rozlučkový víkend připadal jako jeden obrovský seznam úkolů, takže se vyhněte tomu, abyste do něj nacpali příliš mnoho akcí. Jedny z nejlepších chvil jsou společné posezení v pronajatém domě.

6. Domluvte si skupinové stravování

Naplánujte si jídlo dopředu. Kdo by chtěl například na chlebíčky použít domácí nadýchanou veku, recept najde online. Zásobte spíž v pronajatém domě občerstvením (nakupte veky a chlebíčkové pomazánky) a rychlým občerstvením, například rychlým slaným koláčem, mraženou pizzou, kterou si hosté mohou vybrat pozdě večer nebo ráno mezi jídly. Velké skupiny mohou zkomplikovat stravování v restauracích, proto se snažte rezervovat místa, pokud to jde.

Ujistěte se, že restaurace umí rozdělit účty, aby se nestalo, že jeden člověk bude platit obrovský účet. Některá jídla si nechte připravit přímo na místě, zejména pokud máte velkou skupinu.

7. Potvrďte účast 

Jakmile budete mít dobrou představu o odhadech ubytování a aktivit, sdělte je skupině, aby si mohla zajistit účast. Dejte všem na vědomí, že jakmile potvrdí účast, souhlasí se svým podílem na výdajích za celý víkend, takže není možné vycouvat. Jakmile se hosté přihlásí a vše je rezervováno, je čas sbalit si kufry na životní víkend.

Ten, kdo pořádá rozlučku se svobodou pro nastávajícího, by měl mít seznam s úkoly, které musí zařídit.

Rozlučka se svobodou – ženich 

Možnosti, co podniknout na rozlučce se svobodou ženicha, jsou nekonečné. Možná se jedná o celodenní záležitost nebo je možná na místě víkendová oslava – například cesta do kasina nebo uspořádání výletu na plovárně, rybaření nebo cokoliv jiného, co se ženichovi bude líbit.

Je důležité se rozhodnout, jakým směrem se chcete při rozlučce se svobodou pro ženicha vydat. Vyrazit na rozlučku se svobodou do barů, striptýzových klubů nebo kasin je skvělá zábava – i s doprovodnou bolestí hlavy následující den. 

To, že se nevydáte tradiční cestou, nikoho neomezuje. Pokud se chystáte na dokonalou rozlučku se svobodou, která se vymyká normálu (a na kterou si možná vzpomenete i druhý den), dobrodružná rozlučka se svobodou může být přesně to, co hledáte. 

Rozlučka se svobodou ženich – nápady

Zde je několik nápadů na rozlučku se svobodou ženicha, které dají na výběr, jak pomoci strávit ženichovu poslední noc svobody. Oblečení na rozlučku se svobodou není tak důležité jako samotný zábavný večer. 

Extrémní sporty – rozlučka se svobodou pro ženicha

Je ženich milovníkem vzrušení, nebo si jen rád vyrazí ven a je aktivní? Pokud chcete posunout hranice zdravého rozumu, jsou možností seskoky padákem a bungee jumping. Pokud chcete vyzkoušet něco méně infarktového, vždycky jsou tu další extrémní sporty, jako je zip-lining, turistické výlety a paintball. Při plánování těchto aktivit mějte na paměti počasí.

Prohlídka pivovaru – rozlučka se svobodou ženicha

Je ženich znalcem piva nebo vína? Ne? Na tom přece nezáleží. Prohlídky pivovarů jsou opravdu zábavné. Můžete si vychutnat své oblíbené nápoje a zároveň si rozšířit své znalosti a ocenit je. Některé prohlídky zahrnují občerstvení na konci prohlídky. 

Golf

Vždycky jste chtěli vyrazit na víkendový golfový výlet? Tohle by mohla být ideální příležitost, jak si toto přání splnit. Rozlučka se svobodou je událost, která se koná jednou za život, tak proč si nezahrát na golfovém hřišti, které se koná jednou za život? 

Samozřejmě můžete vždy naplánovat 36jamkovou akci i v rodném městě ženicha. To může být zábavná možnost, jak zapojit tatínky, strýce, bratrance a sestřenice a další příbuzné, které budete chtít pozvat. Zavolejte předem a domluvte čas odpalu pro celou skupinu a najděte hřiště, které je zábavné pro různé úrovně zkušeností. Vezměte na sebe vhodné oblečení na rozlučku se svobodou a vyrazte.

Vodní sporty

Víkend u jezera je ideální pro léto a může poskytnout dobrodružství, a ještě čas na odpočinek a pití. Mezi oblíbené vodní sporty patří vodní lyžování podobné klasickému lyžování na sněhu, wakeboarding, rafting a tubing. Jen se ujistěte, že řidič lodi je střízlivý.

Rybaření

Rybaření je jedním z nejúžasnějších zážitků, který člověk kdy zažije. Pokud jste na něm nikdy nebyli a bydlíte blízko jezera, rozhodně tento výlet zvažte jako součást víkendu na rozlučce se svobodou. Pronajmout si rybářskou loď může být zábava a pro ženichy, kteří milují rybaření, to není žádná hračka. Ale i když všichni kluci nejsou rybáři, většina lidí se může rychle naučit základy.

Plánujete rozlučku se svobodou v zimě? Zkuste rybaření pod ledem! Prozkoumejte optimální oblasti, které tento jedinečný zážitek budou moci poskytnout. Opravdu není nad to, když se s kluky sblížíte v mrazivých teplotách a sedíte u malé díry v ledu a čekáte na záběr.

Road trip jako nápad rozlučky se svobodou 

Co vznikne, když máte obytný vůz, partu hlučných mužů a kilometry volné cesty? Road trip je šance vidět státy tak, jak jste je ještě nikdy neviděli, a to se všemi svými nejlepšími přáteli! Zásobte se potravinami, vybírejte místa k zastavení a nezapomeňte se vmísit mezi místní obyvatele.

Kempování

Máte nebo některý ze svatebčanů chatu? Zde je způsob, jak ušetřit trochu peněz, a přesto si užít skvělou zábavu! Usaďte se s ostatními veselými muži na víkend na chatě. Můžete si sami obstarat jídlo a pití a vymyslet si nějaké mužné akce, abyste se zabavili.

Jaké jsou nápady na rozlučku se svobodou při kempování? Jízda na čtyřkolkách, rybaření, uspořádat turnaj ve stolním fotbálku a samozřejmě pití.

Vytvořte soutěže, aby to bylo trochu zajímavější. Pokud nevlastníte chatu, můžete si ji vždycky pronajmout, nebo se vypravit do přírody a spát ve stanech. Co může být lepším způsobem, jak se sblížit s přáteli.

Sezení ve Skyboxu na sportovní události

Sportovní události jsou nejlepším přítelem muže, takže co může být lepším způsobem, jak strávit společný čas, než sledovat oblíbený sport ve velkém stylu? Skyboxy obvykle vlastní společnosti nebo někoho bohatý strýček. Pokud můžete, najděte takového bohatého strýčka a požádejte ho, zda byste si mohli box na zápas zabrat.

Pokud nemůžete získat soukromý skybox, zkuste se poohlédnout po místech v klubové úrovni. Stále to má ten pocit luxusu, ale pravděpodobně je to dosažitelnější než soukromé apartmá.

Striptýzový klub – rozlučka se svobodou pro ženicha

Buďme upřímní, když přijde řeč na rozlučku se svobodou, první, co většinu mužů napadne, jsou striptérky. Rozlučka se svobodou na téma „tyč a střapec“ není pro každého chlapa.

Vaším úkolem je zjistit, jaký druh rozlučky se svobodou je přijatelný nejen pro ženicha, ale také pro jeho nastávající. Samozřejmě chcete ženicha řádně vyprovodit do manželského života, ale ne za cenu toho, že si pokazí svatební náladu, pokud jeho snoubenka zjistí, co se během rozlučky se svobodou dělo.

Vždy mějte na paměti, že výlet na rozlučku se svobodou do klubu se může z mnoha důvodů rychle zvrtnout. Nezapomeňte hrát podle pravidel a vždy kryjte ženichovi záda. Nedovolte mu udělat žádnou hloupost. Mějte také na paměti, že pokud se hosté chovají hrubě nebo dělají hlouposti, večírek končí.

Velkou vášní řady mužů je sport. Pro takové je ideálním strávením rozlukového dne ve skyboxu.

Rozlučka se svobodou – nevěsta 

Život, který nevěstu čeká, bude jistě plný stresu. Sledování jednotlivých kroků v průvodci plánováním svatební hostiny a obřadu může být dost zatěžující. Po svatbě je tu práce, děti, péče o domácnost. Celkově se zdá, že to nikdy neskončí. 

I samotná příprava svatby, o to víc za předpokladu zařizování si svatby sami, může být pro budoucí manželku velkým stresem. Jaký účes na svatbu, když má za sebou domácí barvení vlasů? Jaký zvolit účes pro dlouhé vlasy? Co nehty? Jednobarevné gelové nehty nebo francouzská manikúra

Využijte proto příležitosti zapomenout úplně na všechno a nechte stres odeznít v lázních. Pokud o tom nevíte, je jich na výběr poměrně dost. Některé jsou na pár hodin, zatímco jiné jsou cílovými pobyty. Zkontrolujte svůj rozpočet a svůj vkus a vyberte ideální lázeňskou destinaci pro skupinu.

Řada budoucích nevěst se odlišují od zbytku party tím, že mají závoj na rozlučku. Je tak snadné je identifikovat, a to zejména v baru. Závoj na rozlučku zaručeně odradí mnoho potencionálních mužů, kteří by chtěli na dámu zapůsobit. 

Co podniknout s partou přátel na rozlučce se svobodou s nevěstou a jak by měla vypadat samotná rozlučka se svobodou nevěsty?

 • Přespávačka – dámská rozlučka se svobodou 

Rozbalte popcorn, pusťte si nějaký holčičí film, učesejte si navzájem jednoduchý účes a vyzvěte se na polštářovou bitvu. Na první pohled se to může zdát hloupé, ale kdy jste něco takového dělali naposledy? Během pár minut se budete cítit jako dřív a budete se chichotat celou noc.

 • Řemeslná párty

Pozvěte rozlučku se svobodou na dobré jídlo, dobrou hudbu, trochu vína a dejte se do práce! Pozvánka na rozlučku se svobodou nemusí být v papírové podobě. Zabere to čas nejen s výrobou, nýbrž i s doručením. Pozvánka na rozlučku se svobodou může přijít na telefon a nikdo se nebude zlobit.

Obecně platí, že perfektní dámská rozlučka se svobodou se opravdu musí skládat jen z nejlepších kamarádek, živé konverzace a nějaké společné aktivity. Vytvoření montážní linky vás zabaví a výsledkem budou levná svatební oznámení nebo výzdoba místa konání. Ať už vyrobíte cokoli, slibujeme, že se vám to bude líbit víc než něco, co si můžete koupit v obchodě.

 • Kurz vaření

Pokud se v kuchyni necítíte úplně jako doma, bude tento kurz výjimečným! Profesionální kuchař naučí partu přátel na dámské rozlučce se svobodou umění několika pokrmů. Některé kurzy se specializují na pečení dortíků a dalších zákusků, zdobení dortů pro začátečníky, další na vaření masa. Záleží na každém, co má na svém talíři nejraději.

 • Nápady na kosmetické a lázeňské rozlučky se svobodou

Pokud jedna akce nestačí, naplánujte si celý den! Klíčem k úspěchu je být super sobecký a udělat to celé jen o sobě. Nápady na relaxační rozlučku se svobodou zahrnují hýčkání. Vyspěte se, zajděte na pozdní snídani a pak se vydejte na cestu „jen o mně“.

 • Lázně na rozlučce se svobodou nevěsty

Lázně mohou být různé, od opálení a úpravy vlasů přes denní lázně se zábaly a kosmetickými procedurami až po celý víkendový pobyt pro celkovou wellness proměnu. Poraďte se se svou partou na dámské rozlučce se svobodou a zjistěte, který typ je nejvhodnější. Prožijte poslední dny svobody v naprostém uvolnění a opravdu si užijte společnost těch druhých.

 • Dočasné tetování – úkoly pro nevěstu

Pokud se cítíte odvážně, sáhněte po opravdovém tetování. Může to být jeden z mnoha možných úkolů pro nevěstu za celý večer. V opačném případě je dočasné tetování nebo tetování hennou skvělým způsobem, jak budovat kamarádství. Zavolejte do studia s dostatečným předstihem, abyste si byli jisti, že mají dostatek času na celou partu, a zeptejte se, zda si na akci můžete přinést vlastní playlist.

 • Nakupování

Nakupování nebude složitým úkolem pro nevěstu. Vyspěte se, zajděte na pozdní snídani a pak vyrazte do butiků. Naplánujte si několik outfitů, které si chcete koupit, například na večer, nějaké oblečení na rozlučku se svobodou nebo svůdné spodní prádlo, které budete chtít na líbánky. Je toho hodně k oslavě a nevěsta bude mít plnou podporu svého týmu, aby při tom všem vypadala co nejlépe.

 • Tematické focení

Pokud jste si vybrali jeden z výše uvedených výletů na téma krása, nezapomeňte vše zachytit na fotografie a připnout na svou nástěnku v bytě nebo na Instagramu. Připravte si playlist písní, bouchněte láhev šampaňského na uklidnění nervů a začněte pracovat s fotoaparátem.

Pro dosažení nejlepších výsledků také doporučujeme nějaké téma. Vaše představivost napoví, co je pro partu přátel to pravé.

 • Návštěva festivalu nebo koncertu – dárek pro nevěstu na rozlučku

Pokud jsou kamarádky na rozlučce se svobodou nevěsty o něco méně adrenalinové, ale přesto touží po dobrodružství, není lepší sázka než hudební festival. Popularita, kvalita i návštěvnost těchto akcí rok od roku roste po celém světě. Bez ohledu na hudební vkus, množství času, který máte k dispozici, a požadovanou destinaci určitě najdete festival ideální pro celou skupinu.

A jaké vybrat dárky pro nevěstu na rozlučku? V tomto případě ideálně lístek na koncert nebo několika denní festival. Je to jeden z mnoha dárků pro nevěstu na rozlučku, který si bude zaručeně pamatovat do konce života, a o to víc, pokud to bude její idol z mládí.

Ženy mají rády pohodu. Proto není divu, že na svou rozlučku nejraději vyrazí na relax nebo wellness víkend.
 • Karaoke

Pokud pracujete s omezeným rozpočtem nebo prostě nemáte čas na koncert, udělejte si vlastní „festival“ s večerem v karaoke baru. Vezměte si svůj oblíbený playlist, rozdělte večer jídlem a aktivitami a nezapomeňte si vzít fotoaparát!

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang