Dietní zeleninové těstoviny –⁠ skvělý oběd pro celiaky, diabetiky i vegany

Hubnete? Vyhýbáte se lepku? Nebo už dávno nejíte nic živočišného původu? Rádi si pochutnáte na dobrém jídle, ale chcete mít jistotu, že bude bez zbytečných kalorií? Právě pro vás jsou jako stvořené dietní zeleninové těstoviny. Novinka, kterou ocení snad všichni!

Těstoviny patří k nejoblíbenějším jídlům hned z několika důvodů – výborně chutnají, jsou lehké, rychle se připravují a nabízejí tolik kombinací! Stačí přidat bylinky, zeleninu a hned je na světě výtečné zdravé jídlo, které vždycky zaručeně zvedne náladu.

A linie? Stále perfektní. Takže co takhle přestat hladovět, jíst zdravě a hubnout? S těstovinami Perfect Pasta je to snadné.

Zeleninové těstoviny Perfect Pasta

Že by byly dietní zeleninové těstoviny opravdu tak perfektní, jak říká název. Ať každý posoudí sám. Tyto zeleninové těstoviny jsou 100% přírodním produktem, a můžete si z nich připravit rychlý bezmasý oběd.

Těstoviny Perfect Pasta jsou:

  • Bez lepku,
  • bez tuku,
  • bez kalorií,
  • bez cukru.

Proto si je oblíbili lidé, kteří holdují zdravému životnímu stylu, hubnou a rozhodli se nezatěžovat svůj organismus. Zeleninové těstoviny Perfect Pasta jsou vhodné také pro udržení váhy po skončení diety, využít je lze i během detoxikační kůry. Navíc jsou výborným základem pro masitá i bezmasá jídla pro děti i dospělé. Hodí se jak pro teplé, tak pro studené večeře.

Kromě toho vyhovují i lidem se speciální dietou, jako jsou:

Těstoviny 21. století

Tak jsou také zeleninové těstoviny Perfect Pasta označovány. Důvod je jednoduchý. Doporučují je totiž i nutriční poradci a odborné asociace – jmenovitě například STOB, Klub celiakie Brno nebo Asociace výživových poradců.

Kromě toho je obsah těstovin Perfect Pasta pravidelně kontrolován u renomované České laboratoře ALS. Zeleninové těstoviny Perfect Pasta jsou vyráběny podle nejvyšších kvalitativních standardů platných v Evropské unii a získaly prestižní certifikát HACCP, ORGANIC CERTIFICATE nebo KOSHER CERTIFICATE.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang