Co kromě sandálí nosit v létě na nohou?

Urban móda vládne i v trendech pro letní obuv. Není nutné se vzdávat ani tenisek, vyrábí se teď speciálně prodyšné.

Značka Nike přišla tuto sezonu s novou pastelovou kolekcí tenisek, které jsou na letní sezónu jako stvořené! Původně bota na maratonské běhy se díky inovacím a novému designu změnila k nepoznání. Díky prodyšnému svršku se noha potit zaručeně nebude.

NIKE WMNS MAYFLY WOVEN QS: Na bílých teniskách vzniká závislost. Flyknit svršek kombinován s plastovým zapínáním z nich dělá super společníka hlavně na dovolenou. Žádné zavazování, prostě se jen nazují a je hotovo.

Sandálky i bez ponožek

Velmi retro žabky, které chce mít každý cool kid. S efektem mořské pěny a s pohodlnou podešví budou společníky i na neobvyklou dovolenou.

Na letní ranní běh

Kdo rád vyráží v létě ještě před prací na pár okruhů kolem parku, ultra lehké Nike Flyknit by mohly být tuto sezonu jeho novým kamarádem.

Tenisky, které si přímo říkají o testování během velikého horka. Revoluční technologie CLIMACOOL od adidas by je totiž měla každým krokem ochlazovat. S efektem otevřené ledničky nejspíš těžko počítat, ale chodidlům ten efekt prospěje.

Kdo se chystá na letní festival, potřebuje s sebou zabalit něco praktického, ale zároveň ultra moderního. Reebok si na letní sezonu přichystal přesně takovou kombinaci v podobě nových žabek MAGIC HOUR.