Závěsy na dveře

V malých panelákových bytech se často vyskytuje problém, co udělat s dveřmi. Samotné dveře často zabírají příliš prostoru, resp. Vyžadují velké množství prostoru při jejich otevírání. Takový prostor se dá efektivněji využít a ne zapratať ho dveřmi.

Takový problém je v celku snadno řešitelný elegantními závěsy na dveře.Tím se zbavíme problému, kam otevřít dveře, jakou koupit zárubeň a podobné problémy, které k tomuto tématu patří. Je to jednoduché řešení jak ušetřit dostatek prostoru.

Využití

Závěsy na dveře lze využít hlavně u dveří, které jsou velmi využívané a často se otevírají a zavírají a tím se způsobují různé problémy. Opět v takové situaci je závěs velmi ideální řešení.Jednoduše se přes závěs prochází, není potřeba nic otevírat ani zavírat.

Přechod je jednodušší a také bezpečnější. Také u dveří třeba koupit vhodnou zárubeň a s montáží jsou celkem velké problémy. U závěsů je to ve srovnání s obyčejnými dveřmi velmi jednodušší. Dveře které jsou tvořeny závěsem jsou také plně chráněny proti vstupu větru, hmyzu či jiných nežádoucích objektů. 

Materiály a styl

Závěsy na dveře se vyrábějí z několika materiálů. Bývají to nejčastěji PVC nebo jiné syntetické látky. Tyto materiály bývají v pravidelných úsecích nastříhané, aby se umožnil snadný a bezproblémový přechod přes závěs.

Často bývají na závěsech různé podtisku s různými motivy a to dodává dveřím svébytný styl. Tím se využití závěsů ještě rozšiřuje.Jako dekorace pokojů je velmi vyhledávaná. Velmi oblíbené jsou také závěsy na dveře, které jsou vyrobeny z různých provazů nebo šňůr. Ty dodávají dveřím větší vzdušnost.

.