Salamander okna

Výměna oken není levnou a jednoduchou záležitostí. Náš trh co jednou více zaplavují výrobky od našich severních sousedů. Mnohokrát jsou tyto jejich výrobky levné, ale ne kvalitní. Po určitém čase ztrácejí na své bílé barvě a mechanismus zavírání a otevírání okna se rozpadne nebo zasekává. Uplatnění záruky je složité a tak nezbývá, jen sáhnout po kvalitních německých výrobcích, ale také ani naši výrobci nejsou k zahození. 

Při výběru okna je nejdůležitější profil, který je při výrobě použit. Špičkou mezi plastovými okny a profily je německá firma Salamander Industrie Produktu GmbH a jejich profil Salamander. Výrobou se vezmou téměř půl století a jejich zkušenosti jsou oceněny mnoha oceněními a kladnými recenzemi.Jejich jedinečnost a kvalita spočívá v bezkonkurenčním vzhledu, který se vyznačuje hladkým povrchem a takovou bílou barvou, kterou nenajdete u žádného výrobce.

Salamander okna se vyznačují velmi dobrou pevností, která je způsobena kvalitními PVC materiály vyvinutými zmiňovanou německou firmou.Revolucí bylo uvedení na trh jejich 5-komorového profilu, který dodal oknu ještě větší izolaci tak od venkovní teploty jakož i od hluku přicházejícího okolního prostředí.

Pokud by nikdo nechtěl nebo nebyl spokojen s bílým sepsaným tak v tomto směru německý výrobce myslel na zákazníka. V nabídce má mnoho barevných fólií a také imitací vzorů, které si můžete vybrat.Na výběr je nalisování fólie na jednu stranu nebo na obě a to v různých kombinacích barev a vzorů.

Naši výrobci také sahají po profilu Salamander a okna vyrobená z tohoto profilu dodávají bytu, ale já rodinným domem své kouzlo a bezkonkurenční kvalitu.

.