Povlečení

Povlečení a ložní prádlo je stále větším trendem. Mít obyčejné bílé peřiny na posteli už není moderní. Jak bylo již o řádek výše zmíněné, módou tohoto století jsou povlaky na peřiny.

Povlečení se vyrábějí s různými barvami, motivy. Nejvíce používané a oblíbené jsou krepové povlečení. Dlouho si udrží barvu, netřeba je žehlit, tak si ušetříte peníze i čas.Také rychle schnou, tak je nemusíte mít na sušičce prádla moc dlouho. Povlečení se vyrábějí i z bavlny, saténu a flanelu. Z těchto tří jsou nejlepší určitě saténové povlečení, jsou hebké a jemné na dotek a nestudí, čili si plní svou roli na výbornou.

Vyráběny jsou i povlečení pro děti. Co už je asi všem jasné, jsou na nich znázorněny postavičky z různých filmů, nebo hraček.Pro dívky jsou to povlečení s růžovou barvou, na níž jsou květinky, nebo hračka Barbie. Pro kluky je to modrá nebo zelená barva, postavičky z filmů jako Auta nebo Bionicle, ale i hračky jako jsou Bionicle, Lego postavičky nebo Život mravence.

Cena povlečení na peřiny se pohybuje od 15 eur do 70 eur, záleží na materiálu, velikosti, motivu, který je na povlečení znázornění (určuje jen centové rozdílu v ceně) a dokud jsou vyrobeny.

.