Přehozy na postel

Chcete aby vaše ložnice vypadala přes den co nejkrásnější? Mít čistě a pěkně ustláno v dnešní době již nestačí. Vynikajícím řešením jsou přehozy na postel, které vnesou eleganci a příjemnou atmosféru do každého domova.

Povrch postelových přehozů je vyroben z čisté bavlny, vnitřek je z polyesterové tkaniny, dutého vlákna, pleteniny a jiných materiálů. Přehozy se prodávají spolu se dvěma polštářky stejné barvy ve velikosti podle individuálního výběru.

Druhy přehozů

Přehozy dělíme na přehozy na míru, dětské přehozy, klasické přehozy a luxusní přehozy.

  • Přehozy na míru jsou šité z dekoračních látek, výhoda je ve výběru vlastního tvaru a materiálu. Při použití stejné dekorační látky i na jiném místě v dané pokoji, dostaneme dokonale sladěný interiér.
  • Dětské přehozy jsou vyrobeny z klasických dětských povlečení. Mají výplň i prošití.
  • Klasické přehozy jsou přehozy hotové z výroby.
  • Luxusní přehozy mají za úkol sladit interiér a především upoutat na sebe pozornost při prvním pohledu do dané místnosti. Jsou cenově nejdražší.

Přehozy mají kromě dekorativní i účelnou funkci. Ložnice obvykle neslouží jen jako ložnice. Často jsou spojeny s obývákem nebo pracovnou, tedy s místnostmi, do kterých může přijít kdokoliv a kdykoliv.

Přehozy na postel můžete také použít jako dárek. Jsou lehké, elegantní a snadno se udržují – jednoduše se vyperou v pračce. Přehozy z polyesterového rouna pereme při 40 stupňové teplotě vody, přehozy z polyesteru při 30 stupňové teplotě vody. O barvu se nemusíte bát, protože jsou vyrobeny tak, aby ji neztráceli ani po vícenásobném praní.