Gucci Bloom parfém a vůně – dámská voňavka – recenze

Vyzkoušet dámskou vůni Gucci Bloom je jako vejít do rozkvetlé zahrady plné barevných květin. V každé ženě probudí pocit něžnosti, lehkosti a nekonečné krásy.

Ikonická vůně Bloom od módního domu Gucci byla na trh s parfémy uvedena v roce 2017 a i za tak krátkou dobu sklidila ohromný úspěch. V současné době vychází její „sestra“ v podobě dámské toaletní vody Bloom Acqua di Fiori. JIstě lze vyzkoušet vzorky parfémů v oblíbené parfumérii.

Pro koho je dámská vůně Gucci Bloom určená? Především pro ženy s romantickou duší, jež milují sladké a syté květinové vůně, vhodné pro každodenní nošení.

Tato vůně představuje skutečně parfém elegantní, stylový a v neposlední řadě moderní. Přestože je design flakonku tak trochu „retro“, vůně uvnitř jde ruku v ruce s dobou a perfektně vynikne na každé ženě.

Co dalšího vůni Bloom nelze upřít, je její pozitivní atmosféra, která z ní vyzařuje už na první pohled, a to díky pudrově růžové barvě flakonku.

Složení parfému Bloom od Gucci:

  • hlava: zimolez
  • srdce: kořen kosatce
  • základ: tuberóza, jasmín sambac

Dámská vůně Bloom od značky Gucci je rozhodně vůní vhodnou pro celodenní nošení. Působí velmi jemně, elegantně a sladce.

Zpočátku si lze vychutnat jemnou vůni zimolezu, následuje tajemný kořen kosatce a nakonec nejvýraznější složka parfému, jíž je jasmín sambac ve spojení s něžnou a elegantní tuberózou.

Vůně Gucci Bloom se hodí především pro ženy, které preferují sladší, elegantní a pudrové parfémy. Lze ji bez obav nosit po celý rok, od jara do zimy.

Další ženami velmi oblíbené jsou například parfémy Versace, pánové jistě ocení parfém Bleu de Chanel.