Jak si založit účet na Facebooku?

1. Co je to Facebook?

Facebook je velká sociální síť, kterou založil Mark Zuckerberg v roce 2004. V této době má Facebook více než půl miliardy (500 milionů) uživatelů a toto číslo se každý den zvětšuje. V dnešní dobře slouží Facebook hlavně na komunikaci, sdílení informací s přáteli, známými či kolegy z práce, ale v neposlední řadě i na zábavu.

2.Jak na Facebook?

Založení účtu na Facebook-u je absolutně bezplatné a účet si může založit kdokoliv. Samotný Facebook je dokonce i přeložen do Češtiny (a dalších asi 70 jazyků) proto se s ním pracuje skutečně skvěle.

Přejděme tedy na hlavní stránku Facebook-u – www. Facebook. Com. V pravo můžeme vidět samotnou registraci.Musíte zadat své Křestní jméno a příjmení, pak e-mail (který musíte znovu zopakovat, jen jestli jste ho napsali správně) a pak vaše bezpečnostní heslo. Doporučuji zvolit si dostatečně bezpečné heslo, není příjemné, když se vám pak někdo cizí hrabe v poště a vydává se za vás.

Také vyplňte vaše pohlaví (zda jste žena nebo muž) a datum vašeho narození.Facebook pak bude schopen ukazovat vám jen takovou reklamu, která se vám hodí a neměla by vás otravovat. Třeba si uvědomit, že celý Facebook žije jen z reklamy.

Nyní můžeme stisknout tlačítko „Registrace“.

3. Už jen pár drobností a máte svůj účet

V dalším kroku musíte přepsat nesmyslný text z obrázku. To zaručuje, že jste člověk a ne žádný robot počítač.

Nyní vám Facebook pomáhá najít si přátele.Na začátku přidáním všech vašich kontaktů z e-mailu, pak podle informací o vaší škole, popřípadě práci. Také si můžete nahrát svou profilovou fotku. Všechny tyto kroky můžete přeskočit a vrátit se k nim kdykoli v budoucnu.

4. Váš Facebook účet je vytvořen

A v této chvíli byste měli mít svůj novy Facebook účet plně vytvořen. Můžete se kdykoliv přihlásit z hlavní stránky.Nezapomeňte si zkontrolovat svou e-mailovou schránku, měl by vám přijít mail z Facebook-u.

.