Jak se zbavit celulitidy – stehnech, břiše, zadku

Celulitida je častým problémem, kterým mohou trpět i štíhlé ženy. Vůbec nezáleží na tom, jak daná žena vypadá, a i přesto se může pomerančová kůže objevit. Jak se zbavit celulitidy, aby pozadí a stehna vypadaly nádherně?

Zvlášť před letní sezónou se zvedá zájem o řešení těchto problému. Jak se k tomu postavit, to záleží na každém. Důvodů, proč se celulitida objevuje, je mnoho a nemusí to být čistě nadváha. Dalším důvodem může být zadržování vody nebo špatně fungující lymfatický systém.

Ne každá žena se dokáže zbavit celulitidy úplně. U některých se může zhubnutím stehen pouze snížit její viditelnost. Ať tak či tak, každá pro sebe může zkusit udělat něco, aby v plavkách během letních měsíců vypadala nádherně.

Jak se zbavit celulitidy?

Důležité je soustředit se více na svůj sportovní jídelníček, který hraje velkou roli v tvorbě celulitidy. Kdo má zájem o zamezení vzniku celulitidy, ať se zkusí zaměřit na čerstvé suroviny. Veškerá krabičková a instantní jídla mohou být velkým problémem.

S těmito špatnými potravinami jde člověk celulitidě přímo na proti. Jestliže jí příliš sladkého, měl by ho vyměnit například za zdravé ovoce. Z ovoce vybírejte podle toho, které dodává enzym bromelin. Jedná se o složku, která dokáže urychlit spalování tuků.

Pravidelný pohyb

Vyhněte se ukládání tukových zásob díky každodennímu pohybu. Každý si po práci rádi doma sedne na gauč a pustí si oblíbený seriál. Na druhou stranu je pohyb velmi důležitý, takže si zkuste během týdne vyhradit alespoň 2 až 3 dny na sport.

K zlepšení celulitidy kromě pohybu může pomoct občasná masáž. Mnozí jsou k přístrojům na podporu zlepšení celkového těla skeptičtí, mohou přitom při odstraňování celulitidy velmi pomoct.

Kvalitní přístroje ničí tukové buňky, které se v těle ukládají. Právě tukové buňky patří k negativním vlivům na celulitidu, je tedy potřeba se jich zbavit. Mimo jiné zdokonalují křivky pokožky, což přispívá ke kráse nohou a hýždí.