Půjčky bez registru

Nebankovní půjčky bez registru jsou velmi účinným nástrojem pro klienty, kteří měli v minulosti nebo mají v současnosti nějaké platební problémy nebo se opozdili s platbou úvěru. Tyto skutečnosti jsou totiž evidovány v registru dlužníků. Každá nezaplacená splátka nebo nesplacený úvěr svítí v registru červeným písmem a klient prakticky nemá šanci získat půjčku od banky.

Na tento problém pak existuje velmi účinný recept – nebankovní půjčka bez registru.

Půjčka pro každého

Díky tomu, že nebankovní instituce nenahlíží do registru dlužníků, může o půjčku požádat téměř každý. Do registru dlužníků se dostanou trvalí neplatiči i osoby, které se jen opozdily s nějakou splátkou. Nevědomky mohly zadat špatný variabilní symbol a společnost evidovala splátku jako nezaplacenou. V tomto případě se jedná o půjčku se záznamem v SOLUSu.

I taková situace může poškodit klienta při žádání o další půjčku. Proto vznikly nebankovní půjčky bez registru, které mohou využívat i klienti se záznamem v registru dlužníků. Společnost nebude tuto skutečnost zohledňovat při poskytování půjčky. 

Výhody a nevýhody nebankovní půjčky bez registru

Výhodou nebankovní půjčky bez registru je určitě to, že nebankovní společnosti nenahlíží do registru dlužníků. Navíc všechny nebankovní instituce pracují velmi flexibilně a rychle.

Žádost můžete podat pomocí online formulářů i přes telefon. O zbytek se postará nebankovní instituce. Celá transakce zabere jen pár hodin a žadatel má peníze na účtu už během pár minut. Vše je velmi snadné a jednoduché. Žádost o půjčku může podat každý v klidu ze svého domova a pohodlně čekat na vyřízení rychlé online půjčky.

Určitou daní za toto pohodlí je však vyšší úrok ve srovnání s bankovní půjčkou. Avšak pro klienta, který má záznam v registru dlužníků a nemá šanci získat půjčku od banky se stále jedná o velmi lukrativní produkt s hojnou základnou uživatelů.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang