Ocet zachrání planetu

Na balkóně vrčí zvlhčovač vzduchu a je namířený kamsi k nebi. Na sušáku mezi domy visí na čtyřikrát přehnutá prostěradla a podivně páchnou. Za ženou tlačící kočárek v parku se klikatí cestička z tekutiny, která slabým čůrkem vytéká z lahve v košíku kočáru. Všude se vznáší zápach octu. Tihle lidé nejsou blázni.

Tihle lidé zachraňují svět. Dali se na octování, aby nás všechny ochránili před smrtícími chemtrails. Jsou to dobří lidé a šíří mezi sebou tajné poselství, protože jim není lhostejný osud země. O octování jsem se dočetla na stránkách, na které jsem před časem narazila.

Jak strašně moc je takové rozstřikování octa všude kolem důležité, to člověk pochopí, až když si zjistí, co je to chemtrails. Myslím, že dost dobře to popsali před pár lety v reportáži na Primě. Mimochodem, tahle reportáž by se měla uvádět na všech školách žurnalistiky, jako dokonalý příklad toho, jak reportáže fakt nedělat.

Různě po internetu jsem se dočetla, že vlády nebo nadnárodní organizace (případně několik vlivných rodin), nechávají práškovat (jindy se uvádí dokonce očkovat) lidstvo směsí jedů, kterou vypouštějí letadla nad našimi hlavami.

Ty jedy mají podle různých teorií: snižovat populaci, bojovat proti globálnímu oteplování, způsobovat rakovinu, astma nebo změny na mozku. Narušují taky duševní rovnováhu, ovládají mysl i náladu. Jo a napomáhají při různých tajných vojenských operacích. Cíl je jasný – vydělat a ovládnout svět. Důkaz je taky jasný – nikdy dřív nebylo na obloze tolik stop po letadlech, jako teď.

Nějak si jen nedokážu vysvětlit, proč se ty zlé vlády/nadnárodní organizace/vlivné rodiny nechají taky očkovat práškováním. Možná mají tajný protijed. Taky nějak nevím, jak se na tom dá vůbec vydělat.

A už vůbec nechápu argument, že tolik čar jako dnes na obloze dřív nebylo. Není to spíš tím, že prostě dnes lítá jednoduše víc letadel než třeba před dvaceti lety? Myslím, že nemá smysl chemtrails víc popisovat. Každý čtenář jistě sám chápe, jak děsivé je to zlo. Naštěstí je tu hrstka statečných, kteří přišli na to, jak chemtrails zničit. Stačí na to trochu octa.

Ocet to může být ten nejobyčejnější, není potřeba chrlit do vzduchu výpary třeba z vinného octa. Že to funguje, se pozná podle toho, že zatažená obloha se rozjasní a začne svítit slunce. 

Navíc kdyby všichni poctivě octovali, nebyly by přívalové deště a záplavy! To nám vlády zatajily!!!

Ocet nemusíte jen prohánět rychlovarnou konvicí. Někteří dobří lidé ho strkají v plechovkách do krbů nebo do komínů, nebo třeba používají k šíření dobra dětské kočárky.

Hlavně nenápadně! Zlé vlády/nadnárodní společnosti/vlivné rodiny totiž vědí všechno, a když budete octovat moc, pošlou k vám letadla!!!

Jen marně přemýšlím, jak je možné, že rozlitý ocet dokáže vystoupat do několikakilometrové letové výšky běžných letadel a působit přesně nad místem, kde ho nějaký dobrý člověk rozlil. Neodnese ho vítr, nerozptýlí se, zůstane nad místem postřiku. Zvláštní.

Ale to je fuk. V každém případě je tahle konspirační teorie skvěle zmáknutá, skvěle rozšířená a zřejmě funguje. Jen se obávám, že za ní není snaha ovládnout svět, ale že se prostě domluvila octářská a energetická lobby, jak zvýšit spotřebu svých produktů. A ti dobří lidé jim na to naletěli ve víře, že zachraňují svět. 

Stop octu!

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang