Dámské účesy

To, co dnes ženy nosí na hlavách, je směs všech trendů a úprav jaké už tu byly, jen v patřičných úpravách. Není výjimečné, pokud je dámský účes pastelové barvě bordó, žluté či modré. Co se týče délky, lze vidět vlasy od úplně dlouhých až po tzv. ježka. Výjimkou nejsou ani ženy úplně dohola. 

Ofiny, mikáda, střapaté, natupírované, trvalé, sepnuté, drdoly či copy. Co se jen dá s vlasy udělat, to dnešní ženy nosí. Není to vždy výsledek kadeřnického salonu, mnoho účesů si dámy vytvářejí samy.

Dámské účesy neznají žádnou uniformitu či jednotvárnost. Samozřejmě, že každá žena chce být dokonalá. I při nezainteresovaném pohledu lze snadno odhalit, která dáma je upravena jen příležitostně a která si na účesu dá záležet každý den.

Jakákoliv účes, ať už ležérní, nebo slavností, bude vypadat dobře především na zdravých vlasech. Je důležité vlasům dopřát takovou péči, kterou potřebují, aby dobře rostly a vypadaly co nejlépe. Základ představují kvalitní šampon, kondicionér a maska na vlasy. Všechny produkty je potřeba vybírat podle konkrétního typu vlasů, aby skutečně splnily to, co slibují.

Účes o ženě mnoho prozradí

Z typu účesu se dá velmi dobře odhadnout typ, náladovost či zaměstnání té které dámy. Například manažerky jsou vždy top upravené ženy s vlasy sepnutými do svůdných drdolů nebo krátkých střihů, které nevyžadují dlouhou úpravu.

Dokonalé účesy vyžadující každodenní odbornou úpravu jsou charakteristické pro dámy z uměleckých kruhů a veřejného života, které v každém okamžiku dne musí vypadat krásně a nápaditě. 

Nejlépe je na tom běžná dáma, která chce vypadat dobře „jen tak“. Pokud má dostatek vkusu může si zvolit jakýkoliv účes a s decentním make-upem a vkusným outfitem bude určitě zajímavým objektem, který zpříjemní den každému muži.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang