Co si obléct na grilování? Mikina Hamburger od Mr. Gugu & Miss Go

Léto a grilování – to patří k sobě jako léto a koupání, léto a prázdniny u babičky, jako řezník a Krkovička nebo jako Jája a Pája, ti dva kluci, kteří s řezníkem Krkovičkou měli věčné spory o buřty. V čem ale na večerní grilování vyrazit? Co si obléct na sebe?

I když je přes den pařák k nevydržení, večery bývají chladné a žár z grilu většinou člověka příliš nezahřeje. A i když se počasí vydaří a grilovačku se plánuje na vlahý večer, velmi pravděpodobně nás hosty otravovují nálety komárů.

Obojímu, chladnu i komárům, se dá vzdorovat jednoduchou a účinnou metodou, kterou od útlého dětství doporučují maminky. Vzít si s sebou na dlouhý rukáv, nějakou mikinu!“

Mikinu? když už jde o grilovací party, proč se neobléknout stylově. Do nějaké stylové mikiny, například s motivem jídla.

Praktická mikina na grilování

Je dobré si vzít na sebe něco praktického. Při grilování se člověk může umazat, můžou ho otravovat komáři a může mu být zima. A zároveň to chce něco stylového. I když se člověk při grilování umaže, mělo by do jeho outfitu být zakomponováno nějaké maskování, které odvede pozornost od mastného fleku z kápnutí od ugrilované slaniny.

Unisex mikina designem posedlé polské značky Mr. Gugu & Miss Go s prozaickým názvem Hamburger je pro grilovací večer jako stvořená. Zcela určitě neujde pozornosti zvídavému okolí.

A pokud hamburger na mikině nezaujme, stačí sáhnout po některé jiné fleecové mikině od Mr. Gugu & Miss Go s fotorealistickým vzorem. Například po té, co se jmenuje Fries a hodí se tedy spíše do fastfoodu. Člověk v ní vypadá jako obsah pytlíku se smaženými hranolky.

Když je milujete, není co řešit

Originální módní značka Mr. Gugu & Miss Go pochází z Polska. Vznikla v roce 2011 a mladí lidé si ji zamilovali pro její neotřelost, novost a neokoukanost.

Dominují tištěné barevné vzory, jako všemožná panoramata, květiny, galaxie, noční obloha, měsíční krajina, zelenina a ovoce či jiné potraviny (např. hranolky) z detailního pohledu apod. Lze si vybrat z velkého množství zboží – od triček, mikin, legín přes sukně po šaty a kalhoty.