Co si obléct na grilování? Mikina Hamburger od Mr. Gugu & Miss Go

Léto a grilování – to patří k sobě jako léto a koupání, léto a prázdniny u babičky, jako řezník a Krkovička nebo jako Jája a Pája, ti dva kluci, kteří s řezníkem Krkovičkou měli věčné spory o buřty. V čem ale na večerní grilování vyrazit? Co si obléct na sebe?

I když je přes den pařák k nevydržení, večery bývají chladné a žár z grilu většinou člověka příliš nezahřeje. A i když se počasí vydaří a grilovačku naplánujeme na vlahý večer, „bez kosy“, velmi pravděpodobně nás budou otravovat nálety komárů. Obojímu, chladnu i komárům, můžete vzdorovat jednoduchou, ale účinnou metodou, kterou nám od útlého dětství vštěpovaly naše maminky: „Vem si s sebou na přivlečení nějaký dlouhý rukáv, nějakou mikinu!“

Mikinu? když už máme tu grilovací party, proč se neobléknout stylově. Do nějaké stylové mikiny, např. s motivem jídla.

Takže je dobré si vzít na sebe něco praktického (při grilování se člověk může umazat, můžou ho otravovat komáři a může mu být zima) a zároveň něco stylového (i když se člověk při grilování umaže, mělo by do jeho outfitu být zakomponováno nějaké maskování, které odvede pozornost od mastného fleku z kápnutí od ugrilované slaniny). Je to stejné, jako když v televizi spatříte ve večerníčku zmiňovaného řezníka Krkovičku, taky se hned jdete podívat, jestli se nepokazilo světýlko v lednici.

Unisex mikina designem posedlé polské značky Mr. Gugu & Miss Go s prozaickým názvem Hamburger je pro grilovací večer jako stvořená. Zcela určitě neujde pozornosti zvídavému okolí a vsaďte se, že ten, kdo na vás jen pohlédne, jen o vás očkem zavadí, tomu se při spatření toho steaku obloženého zeleným salátem, ve kterém jste oblečený, rázem zvýší apetit a ani ho nenapadne všímat si ukápnutém omastku na vašem proklatě coolovatém grilovacím ohozu.

A pokud vás hamburger na mikině moc nebere, sáhněte po některé jiné fleecové mikině od Mr. Gugu & Miss Go s fotorealistickým vzorem. Např. po té, co se jmenuje Fries a hodí se tedy spíše do fastfoodu. Pokud ovšem chcete vypadat jako obsah pytlíku se smaženými hranolky.

Když je miluješ, není co řešit.

Originální módní značka Mr. Gugu & Miss Go pochází z Polska. Vznikla v roce 2011 a mladí lidé si ji zamilovali pro její neotřelost, novost, neokoukanost. Dominují tištěné barevné vzory, jako všemožná panoramata, květiny, galaxie, noční obloha, měsíční krajina, zelenina a ovoce či jiné potraviny (např. hranolky) z detailního pohledu apod. Lze si vybrat z velkého množství zboží – od triček, mikin, legín přes sukně po šaty a kalhoty.