Krátké vlasy

Mnoho žen se rozhodne pro krátké vlasy, i přesto, že toto slovní spojení spíše připadá k mužskému pohlaví. Kdo však říká, že je to pravidlo, a že žena s krátkými vlasy nemůže být stejně, ba v některých případech ještě přitažlivější než žena s dlouhými vlasy?

Krátké vlasy podtrhnou odvážnost a smysl pro vkus. Když se člověk vydá do města a záměrně si všímá délky vlasů u žen, mužů a dětí, uvidí, že poměr krátkých a dlouhých vlasům je téměř stejný. A mnohým ženám opravdu sekne.

Ke krátkým vlasům inklinují různé typy žen. Může to být typ dobrodružný, sportovní či dámy ve středním a vyšším věku. Pokud chcežena změnit stereotyp, krátké vlasy jsou pro to jako stvořené.

Alespoň jedna z deseti žen se rozhodne pro radikální změnu své hřívy po rozchodu s partnerem a vzdá se svých dlouhých vlasů. Obvykle nelituje, protože krátké vlasy byly a jsou stále chick.

Jak oživit krátký sestřih?

Majitelky krátkých vlasů by měly vsadit na extravaganci a barevnost. Neuvěřitelně dobře budou vypadat krátké blond vlasy s delší ofinou a hnědým, růžovým nebo červeným melírem. Ty, které mají raději decentnost, by měly vybrat jemné barvy jako hnědá s blond melírem. Dívčímu vzhledu přidají krátké blond vlasy nebo špinavý blond. Na krátkých vlasech také velmi dobře funguje trvalá na vlasy.

Pokud si žena ponechá i delší ofinu, s účesy se může pohrát. Vynikne v nich sponka s flitry, ve tvaru kvítku či motýla. Pořídit si okouzlující kroužky do ucha také nebude na škodu, protože s krátkým účesem se budou třpytit už z dálky.

Výhodou krátkých vlasů je jednoduchá a krátká úprava. Je však třeba laky, tužidla, pěny, různé vosky, aby ae vytvarovaly do požadovaného tvaru. V létě každá ocení krátký sestřih hlavně kvůli horku.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang