Pudr Rimmel Stay Matte

pudr-rimmel-stay-matte-2

Kosmetická značka Rimmel byla založena v roce 1834 a v dnešní době neexistuje snad nikdo, kdo by ji neznal. Rimmel se zaměřuje především na dekorativní kosmetiku, která má za úkol pečovat o váš vzhled. Jedním z nejoblíbenějších dekorativních produktů je i pudr Stay Matte.

Ženy, které trápí neustále mastný obličej, by měly zpozornět. Matující pudr značky Rimmel je totiž účinným řešením tohoto problému.

Nejen v letních dnech se může pleť nadměrně mastit. V důsledku toho dochází k nežádoucímu efektu, a to lesknutí obličeje, zejména v oblasti T zóny.

Řešení pro takové situace je obličejový pudr Rimmel Stay Matte, který během minuty vykouzlí krásný přirozený vzhled bez sebemenšího nedostatku.

Stačí jemné nanesení pudru pomocí štětce na problematickou oblast a pleť bude ihned perfektně sjednocená a matná, zkrátka bez chybičky.

Účinky a výhody pudru Rimmel Stay Matte:                 

  • skvěle kryje
  • je lehký, pleť může dýchat
  • zklidňuje pokožku pleti
  • zmatňuje pleť
  • neucpává póry
  • je dostupný ve 4 odstínech

Společně s pudrem lze používat i pěnový make-up ze stejné řady. Make-up Rimmel Stay Matte vyhladí všechny nedostatky a navíc pleť bez sebemenšího úsilí krásně sjednotí.

Krom toho, že vytváří dokonale přirozený vzhled, také pečuje o citlivou pokožku. Pleť nezatěžuje, nevysušuje a neucpává póry. Kýženého efektu lze dosáhnout s pomocí velmi malého množství produktu.

Něco málo o historii značky Rimmel

Značku Rimmel založil Eugene Rimmel v Londýně, kde se jeho malá rodinná firma zabývala výrobou parfémů a postupem času se rozšiřovala i o různé druhy kosmetiky.

Od roku 1949 je firma vlastnictvím společnosti Coty Inc., která dovedla výrobky Rimmel až do dnešní podoby. Vysoce kvalitní dekorativní kosmetika je oblíbená u mnoha žen po celém světě a stále překvapuje novými výrobky, které stojí za vyzkoušení.