Pudr Rimmel Stay Matte

pudr-rimmel-stay-matte-2

Kosmetická značka Rimmel byla založena v roce 1834 a v dnešní době neexistuje snad nikdo, kdo by ji neznal. Rimmel se zaměřuje především na dekorativní kosmetiku, která má za úkol pečovat o váš vzhled. Jedním z nejoblíbenějších dekorativních produktů je i pudr Stay Matte.

Ženy, které trápí neustále mastný obličej, by měly zpozornět. Matující pudr značky Rimmel je totiž účinným řešením tohoto problému.

Nejen v letních dnech se může pleť nadměrně mastit. V důsledku toho dochází k nežádoucímu efektu, a to lesknutí obličeje, zejména v oblasti T zóny.

TIP: Mnohé ženy trápí mastné nebo naopak suché vlasy. Za vyzkoušení stojí maska na vlasy i kokosový olej, který dokáže vlasy výborně vyživit. Odborníci doporučují také araganový olej na vlasy.

Řešení pro takové situace je obličejový pudr Rimmel Stay Matte, který během minuty vykouzlí krásný přirozený vzhled bez sebemenšího nedostatku.

Stačí jemné nanesení pudru pomocí štětce na problematickou oblast a pleť bude ihned perfektně sjednocená a matná, zkrátka bez chybičky.

Účinky a výhody pudru Rimmel Stay Matte:                 

  • skvěle kryje
  • je lehký, pleť může dýchat
  • zklidňuje pokožku pleti
  • zmatňuje pleť
  • neucpává póry
  • je dostupný ve 4 odstínech

Společně s pudrem lze používat i pěnový make-up ze stejné řady. Make-up Rimmel Stay Matte vyhladí všechny nedostatky a navíc pleť bez sebemenšího úsilí krásně sjednotí.

Krom toho, že vytváří dokonale přirozený vzhled, také pečuje o citlivou pokožku. Pleť nezatěžuje, nevysušuje a neucpává póry. Kýženého efektu lze dosáhnout s pomocí velmi malého množství produktu.

Něco málo o historii značky Rimmel

Značku Rimmel založil Eugene Rimmel v Londýně, kde se jeho malá rodinná firma zabývala výrobou parfémů a postupem času se rozšiřovala i o různé druhy kosmetiky.

Od roku 1949 je firma vlastnictvím společnosti Coty Inc., která dovedla výrobky Rimmel až do dnešní podoby. Vysoce kvalitní dekorativní kosmetika je oblíbená u mnoha žen po celém světě a stále překvapuje novými výrobky, které stojí za vyzkoušení.