Plážové tašky k moři i k rybníku

Plážová taška musí být hezká, musí na ni být radost pohledět. Může vzbuzovat obdiv u ostatních a také musí pojmout co nejvíce věcí.

Hodí se udělat zátěžovou zkoušku. V plážové tašce se obvykle nosí menší termo taštička s pitím, ovoce, sušenky nebo jiná svačinka, kniha, osušku nebo deku a spousty dalších drobností, které dohromady váží poměrně dost kilo.

Plážová taška musí být vhodná jak na pláž k moři, tak třeba do přírody k rybníku nebo do městského parku. A co je hlavní: musí ženě slušet a podtrhovat její osobnost a styl.

Typy plážových tašek

Zde je malý přehled typů plážových tašek, které lze najt v obchodech a e-shopech.

Plážové tašky s netradičním potiskem

Dívka s mladým revoltujícím duchem může sáhnout po taškách americké značky Iron Fist, které vynikají svým netradičním potiskem: zombíci v kombinaci s růžovými mašlemi, lebky doplňující se s třásněmi či detailně vykreslená postava Lady Killer, která je inspirovaná mexickým svátkem, při kterém se modlí a vzpomíná na zesnulé. S těmito rebelskými módními kousky se v davu dvka zaručeně neztratí.

Klasika z přírodního materiálu

Pro všechny, kdo mají rádi klasiku a nedají dopustit na přírodní materiál, je určena řada letních pletených kabelek od Bati. Vybrat si lze ze tří barev: červená, modrá a zelená.

Květinový potisk

Dává-li žena přednost taškám se širokými uchy, květinovým vzorem a veselou barevností, může zvolit tašky australské módní značky Lulu Australia.

Zvířecí potisky, geometrické vzorce nebo jednobarevné plážové tašky

Kabelky britské módní značky Pia Rossini nabízejí velký výběr potisků a vzorů. Vybere si z nich každá žena, která má ráda buď jednoduchý styl, jenž je nyní trendy (námořnická plážová taška – kombinace modré a zlaté). Nebo třeba zvířecí (zebří, žirafí design) či geometrické potisky (puntíkované) nebo nevšední originální motivy (mořský svět).

Retro styl tašek ze slámy

Italská módní značka United Colors of Benetton nabízí retro tašky ze slámy. 

Cenově dostupné originální „plážovky“

Česká firma Stoklasa nabízí plážové tašky mnoha barev, mnoha materiálů i mnoha designů. Navíc tyto výrobky jsou cenově dostupné.

Velké plážové tašky Little Marcel

Francouzská módní značka Little Marcel přichází s originálními plážovými taškami, které se díky provázkům dají svázat tak, že z nich vznikne vak či pytel. Tašky jsou jednobarevné či s hravými potisky, nápisy nebo proužky.